Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Domyślnie Sportowo klubowo

    Jak zawsze idiotyczny tytuł, ale nigdy nie mam do tego głowy więc tym razem zamiast czytać od razu przejdźcie do oglądania i komentowania zdjęć

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    W bonusie jedno z części hotelowej

    Krytykę biorę na klatę.
    Pozdrowienia
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  2. #2

    Domyślnie

    tak z ciekawosci .. podobaja ci sie te zdjecia?
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  3. #3

    Domyślnie

    Ładne modelki - ładne otoczenie, a Ty masz zadziwiające zdolności do tego, aby zawsze /prawie/ coś dziewczętom z głowy wyrastało
    Tutaj jest... podpis

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    tak z ciekawosci .. podobaja ci sie te zdjecia?
    Tak, modelkom również, a jakie są przeciwwskazania ??

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    Ładne modelki - ładne otoczenie, a Ty masz zadziwiające zdolności do tego, aby zawsze /prawie/ coś dziewczętom z głowy wyrastało
    W naszym regionie nazywamy to włosami
    Ostatnio edytowane przez coroner ; 13-02-2010 o 19:30
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coroner Zobacz posta
    Tak, modelkom również, a jakie są przeciwwskazania ??
    w sumie zadnych, skoro podobaja sie autorowi i modelkom to cala reszta nie jest wazna.
    co do przeciwwskazan - najwazniejsze - swiatlo na wszystkich lezy kompletnie.
    na bonusie modelka sie polamala a sciana juz sie przechyla. mam nadzieje ze nie bylo strat jak budynek sie zawalil
    kto w szpilkach gra w kregle? dobor ciuchow taki malo pasujacy do miejca ale rozumiem ze nie bylo innych
    na 4ce zrobiles babe z jajem. trzeba bylo chociaz z dwoma. 1 i 2 sa kompletnie nudne i bez pomyslu. teoretycznie najlepsza by byla 5 gdyby nie to ze palce dziewczyny wygladaja na amputowane (tak wiem ze sa w kuli ale wyglada to zle)
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    w sumie zadnych, skoro podobaja sie autorowi i modelkom to cala reszta nie jest wazna.
    co do przeciwwskazan - najwazniejsze - swiatlo na wszystkich lezy kompletnie.
    na bonusie modelka sie polamala a sciana juz sie przechyla. mam nadzieje ze nie bylo strat jak budynek sie zawalil
    kto w szpilkach gra w kregle? dobor ciuchow taki malo pasujacy do miejca ale rozumiem ze nie bylo innych
    na 4ce zrobiles babe z jajem. trzeba bylo chociaz z dwoma. 1 i 2 sa kompletnie nudne i bez pomyslu. teoretycznie najlepsza by byla 5 gdyby nie to ze palce dziewczyny wygladaja na amputowane (tak wiem ze sa w kuli ale wyglada to zle)
    Dzięki.
    Krzywiznę na ostatnim zauważyłem dopiero teraz, cały czas myślałem, że mnie perspektywa okłamuje... Jednak nie.
    Rad co do światła chętnie posłucham, bo jestem bardzo beginner w tej kwestii..
    Aha, żadne zwierzęta ani budynki nie ucierpiały w trakcie sesji
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  7. #7

    Domyślnie

    Hym z tego co pokazałeś jeszcze 5 jest całkiem OK i coś można by z obróbką coś zmajstrować fajnego.
    Znawcą nie jestem ale brakuje tu klimatu, musisz więcej kombinować ze światłem. Bo na 4 nogi wyszły strasznie płaskie jak wycięte z papieru, choć ogólnie poza była całkiem dobra.
    Modelki fajne, podziałaj coś jeszcze.
    D300s || 17-55 f/2.8 || 85mm f/1.4D || 50mm f/1.4G || 35mm f/1.8G || Manfrotto 190XPROB+496RC2

  8. #8

    Domyślnie

    Była by szansa poprzyglądać się takiej sesji na żywo?
    Jestem leniwy, ale z tym walczę.
    Nie chce mi się włączyć komputera, ale jednak znajduje w sobie tyle siły, żeby go włączyć.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stecarlos Zobacz posta
    Była by szansa poprzyglądać się takiej sesji na żywo?
    Oczywiście, myśmy focili normalnie w godzinach otwarcia
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coroner Zobacz posta
    W naszym regionie nazywamy to włosami
    Zazwyczaj tak, ale tym razem nazwałabym to numerkami stołów, mazakami na ścianie oraz kablami od lamp Te numerki mogłeś chociaż występlować bo mi np przeszkadzają. Ogólnie nie zachwycają mnie te zdjęcia. Miałeś lepsze strzały.
    Ostatnio edytowane przez aneczka18 ; 14-02-2010 o 14:12

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •