Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Exclamation Nikon D50 No Problem-mały Problem

    Ponownie witam wszystkich ,sprawa się wyjaśniła z nieostrzeniem mojego D50 poprostu jest walnięty obiektyw coś słychać jak chrobocze w czasie ostrzenia,podpiołem inny w sklepie i wszystko oki żadnych problemów,teraz pytanie,
    niewiadomo co to za wada, czy się opłaca naprawić czy też kupić inny, doradżcie żółtodziobowi,chcę robić fotki np. na żużlu czyli w czsie jazdy z w miarę dużym zbliżeniem bez przesady oczywiście,oraz w parkingu czyli normalne no i oczywiście tak jak każdy na feriach ,wakacjach, do tej pory miałem nikkor 18-55,proszę o radę jaki i oczywiście niska cena może macie coś dla mnie,
    pozdr,
    aguniar

  2. #2

    Domyślnie

    No ok, ale po co tak szaleć z kupnem nowego? A serwis? Z tego co widzę ma szansę być bezpłatny
    Ostatnio edytowane przez pilon ; 11-11-2006 o 20:57
    Pozdrawiam, Kuba

  3. #3

    Post

    Cytat Zamieszczone przez pilon Zobacz posta
    No ok, ale po co tak szaleć ze sprzedażą? A serwis?
    właśnie się pytam czy opłaca się naprawić czy lepiej kupić nowy??

  4. #4

    Domyślnie

    Uważam że opłaca się naprawić... A jeśli masz wystarczająco kasy to i naprawić, i kupić jakiś nowy - do żużlu np. 55-200... Nie rezygnuj z tego co już masz
    Pozdrawiam, Kuba

  5. #5

    Domyślnie

    Jak masz gwarancję to sie nie zastanawiaj (serwis). No chyba że sam go uszkodziłeś mechanicznie wtedy mogą kazać płacić więcej niż jest wart obiektyw, a jak zrezygnujesz z naprawy to zapłacisz za wycenę.

  6. #6

    Domyślnie

    Najpierw napisz, że Twoje ogłoszenie o sprzedaży D50 jest już nieaktualne
    Dobrze że ja tak szybko nie podejmuję decyzji o kupnie
    Miałbym teraz pewnie Panasonica FZ30

    Co do obiektywu to wg. Twoich wymagań potrzebujesz chyba Nikkor 18-200VR ale niech ktoś inny się też wypowie...
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  7. #7

    Domyślnie

    Gdzie nie wejde tam aguniar
    To tylko skopany obiektyw a narobiles tyle szumu co przekupka jarmarczna
    Nie namawiajcie go na Vr - a bo zasypie nas postami o plywajacym obrazie w wizjerze

  8. #8

    Domyślnie

    "bo zasypie nas postami o plywajacym obrazie w wizjerze"
    Swietne

    Fajnie Sprocket, ze mnie wyreczyles, bo juz mialem pytac, ile mozna watkow zakladac na jeden temat.


    Aguniar: jezeli bedziesz zadawal nadal pytania w taki sposob, to ilosc chetnych do odpowiedzi na twoje pytania napewno nie wzrosnie, a wrecz przeciwnie i sam sie zdziwisz, jak szybko to nastapi, ale oczywiscie wybor nalezy do ciebie
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •