Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: pilot do d300s

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zientas Zobacz posta
    Z tond
    Cytat Zamieszczone przez brodnica Zobacz posta
    Z kond?
    dla mnie OWNED
    Ostatnio edytowane przez kZC_ ; 16-02-2010 o 23:47 Powód: xD
    FX|D800|D700|2470|50 1.4G|85 1.8G|70200|SB900 | 910 + plecak i pierdoły
    "The wicked flee when none pursueth..."

  2. #12

    Domyślnie

    Trochę odkopię temat.
    Jaki rodzaj pilota jest najlepszy: radiowy, na podczerwień czy laserowy?
    Wydaje mi się że laserowy powinien mieć najlepszy zasięg.
    Pilot ma być do D300s
    Na allegro znalazłem coś takiego:
    http://allegro.pl/pilot-seculine-r4n...965725141.html
    Co o tym sądzicie? Jakich używacie? Może jakiś godny polecenia jest?

  3. #13

    Domyślnie

    Z tego co czytam to on jest laserowy z nazwy, to jest zwykły pilot na IR. Jak aparat ma wbudowany IR to nie trzeba podpinać odbiornika. Dxxx nie mają odbiornika, więc do D300 musisz go użyć.
    W opisie aukcji jest bzdura - że radiówki maja zasięg 5 m, a ich "laser" ma 50 m. Bzdura. IR może i ma dobry zasięg, ale w pochmurny dzień albo w pomieszczeniu. W słoneczny dzień zasięg będzie mały. Popatrz na CLS w nikonie (tez na IR). W dodatku nadajnik i odbiornik praktycznie to musza sie "widzieć".
    Opis aukcji - "wykonany według nowej generacji podczerwieni laserowej". podczerwień laserowa Za to radiówki - mają 10 m minimum i to przez ściany. Generalnie zasięg radiówek to kilkadziesiąt m. Dobre radiówki mają po 250 m.
    Bierz radiówke.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 04-04-2013 o 01:08
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  4. #14

    Domyślnie

    Jacek_Z dzięki za odpowiedź i wyjaśnienie.

  5. #15

    Domyślnie

    Cześć !

    Wszystkie piloty jakie znalazłem w sieci uruchamiają spust migawki.
    Czy jest na rynku jakiś pilot umożliwiający uruchomienie nagrywania filmu w D300s ?

    Pozdrawiam
    Marek (fotomagik) Kloska
    STRONA - BLOG - VIDEO D300s,D80,N50f1.8,T17-50f2.8,SB-800,Manfrotto 055Xprob.

  6. #16

    Domyślnie

    odkopie wątek, to może ktoś będzie znał odpowiedz fotomagika - sam jestem ciekaw..

    przejrzałem allegro ale nic nie widzę takiego..

    Polecacie coś oprócz Pilot RFN3 do d300s?

    Obecnie: D700, N20-35/2.8D, N50/1.8D, N85/1.8G, N80-200/2.8D, N75-300.
    Było: D5000, D300s, S10-20, N35/1.8G, N18-200, N18-55, N55-200.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •