Czy ktoś ma, i używa, takiej oto torby jak w temacie? Pytam się, ponieważ dzisiaj do mnie przyjechała i D80 z 18-105 VR się mieści na styk (obiektywem do dołu). Tak na oko 50mm (która też jedzie zmieści się na pewno a w niedalekiej przyszłości Samyang 8 mm też chciałby tam zamieszkać. Czy ktoś, kto używa Rezo 160 może mi powiedzieć ile upchał tam sprzętu, i czy lepiej od razu inwestować w większe nosidełko?