Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Strona do oceny

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    A Ty nie wiesz?
    nie wie co traci

  2. #12

    Domyślnie

    czcionki trochę poprawione
    galerie otwierane w tym samym oknie
    trochę poprawione menu - moja wpadka

    odniosę się do opinii: czerwony i zielony mi tutaj raczej pasuje, nie jest zbyt krzykliwie ale jest żywo. na czcionkami w menu popracuję, może masz rację erde
    dzięki

  3. #13

    Domyślnie

    Teodorze! Nie jestem webmasterem, ale zwrócę Ci uwagę na bardzo ważne i widzę, że niedoceniane aspekty jakości na stronach www.

    Po pierwsze: Poproś kogoś biegłego w języku polskim, aby dokładnie sprawdzając, co napisałeś na swojej stronie, z uwzględnieniem poprawności gramatycznej języka oraz z uwzględnieniem emocjonalności, jaką chcesz zaprezentować odwiedzającemu, dokonał naprawdę wielu koniecznych poprawek. Obraz, jaki budujesz obecnie, opisem w "o mnie", nie przedstawia Ciebie jako wrażliwego fotoreportera. Pierwsze jednak i do zrobienia na samym początku to, koniecznie zainstaluj polskie znaki diakrytyczne, to jest strona redagowana przez Polaka, a nie jakiegoś indianina, który dorwał się do anglojęzycznej klawiatury.

    Po drugie: Zdecydowanie powiększ format czcionki, aby internauta nie musiał wpatrywać się w ekran przy czytaniu. Zastosuj uwagi kolegów dotyczące rodzaju zastosowanej czcionki, bo jest po prostu ponuro. Musisz poszukać innego stylu tła, to nie harmonizuje z fotografią reportażową, mam wrażenie burości, chyba ktoś Ci bardzo źle doradził.

    Pytasz, więc odpowiadamy! Pozdrawiam, Artur.
    Artur_Romankiewicz F80+D200+M645Pro+EIZO L778

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ryszkut Zobacz posta
    ...
    galerie otwierane w tym samym oknie...
    dzięki
    Teraz brak mi powrotu z poziomu strony do głównego menu. Aż prosi się o podlinkowanie do "portfolio.jpg".
    Ja u siebie zastosowałem takie coś :
    <INPUT type="image" src="../xxxx.jpg" border="0" onclick="javascipt:history.back()">
    Zwraca poprzednio oglądaną stronę.
    Poza tym jak kliknę w jedną galerię, to będąc w środku, nie wiem jak ona się nazywa. Mi przydał by się tytuł.
    Jeden rządek mniatur zaowocował tym, że podpisy do zdjęć dzielą się od czapy. Nie wiem czy tu można coś poradzić, chyba tylko dwa rządki miniaturek i dzielenie zdań przez <br>. Po prawej stronie jest jeszcze kawałek miejsca.
    Pozdrawiam.

    Cytat Zamieszczone przez Art_Ro Zobacz posta
    ...koniecznie zainstaluj polskie znaki diakrytyczne, to jest strona redagowana przez Polaka, a nie jakiegoś indianina, który dorwał się do anglojęzycznej klawiatury...
    Jeśli chodzi o podpisy zdjęć, to w tym skrypcie ciężko wstawić kodowanie takie, żeby były polskie znaki. To jest gotowy skrypt i za dużo nie można poszaleć.
    Stąd, jeśli maja być podpisy, to może umieścić je na jpegach ? Będzie i ładnie i po polsku
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 13-02-2010 o 19:26 Powód: proszę używać multicytatów
    nikon i nikkory oraz troszkę w:
    http://mirroo.pl/

  5. #15

    Domyślnie

    Dla mnie strona jest niejednolita: różne czcionki, nie pasujące kolory, mały rozmiar czcionki podstawowej czcionki, fajne logo nie współgra z pozostałymi elementami, tło składa sie z dwóch różnych teł...(brakuje przejscia)... w ogóle jakos nie przemawia do mnie... Dla mnie najlepsze jest logo... szkoda, że zmarnowało się... ;-(

  6. #16

    Domyślnie

    ciekawy pomysł na logo, może lepiej by pokombinować z kolorami? zostawić tylko np biały szary i zielony?

  7. #17

    Domyślnie

    Co z tą stroną? Mi jakiś syf buddyTV się ładuje...

  8. #18

    Domyślnie

    jak wyżej
    less is more
    Pozdrawiam
    Konrad M

  9. #19

    Domyślnie

    ze stroną jest tak że hosting mi się skończył trochę wcześniej niż zakładałem... na dniach przechodzą na serwer płatny i domenę .pl na .com mnie raczej nie chcę pożytkowac pieniędzy. choć może ceny tych domen są podobne to wynajęcie miejsca na nazwa.pl zabija, a w innych firmach które ofertują tylko .pl nie jest tak strasznie.

    macie może jakieś doświadczenia? dzięki

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •