bylem zainteresowany zakupem nikona d90, mialem go w rekach i wedlug mnie jest swietny, ale po rozmowach z paroma fotografami i znajomymi chyba jednak decyduje sie na canona 50d. wiec moje pytanie jest takie -> jak to wygladaz rawami w nikonie d90? na optyczne.pl przyczytalem ze ingerencja w rawy jest ogromna co moze zmienic zdjecie i to bardzo. co wy o tym myslicie? macie jakiec zdjecia w rawach z nikona d90?
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami