Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Edyta w opuszczonej fabryce

    Witam.
    Moje pierwsze zdjecia wrzucane na forum, prosze o ocene. Pozdrawiam

    Ostatnio edytowane przez fala84 ; 11-02-2010 o 10:46 Powód: zle wstawione zdjecia;)
    D200......

  2. #2

    Domyślnie

    nie widac...

  3. #3

    Domyślnie

    Niestety nie widać zdjęcia
    Nikon D90 | Σ10-20/4-5.6 | N18-105 | N50/1.8 | N75-300 | SB900 | MC-DC2 | ML-L3 | Case Logic SLRC 4 | Benro Beyond Z40 | Canon PowerShot A80

  4. #4

    Domyślnie

    Wrzucaj może na iv, imageshack często nie działa.
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  5. #5

    Domyślnie

    uzyj np tego adresu http://foto.anyfiles.pl/index.jsp - bo imageshack ostatnio rozczarowuje ...
    D700 | D300 | MB-D10 | N14-24/2.8 | N24-70/2.8 | N50/1.4 | 2xSB-800 ...

  6. #6

    Domyślnie

    juz dziala
    D200......

  7. #7

    Domyślnie

    Wiem ze łatwiej krytykować niż samemu coś zrobić ale.. ..na 1 ostrość na płaszczu a nie na oczach, szkoda. pzdr
    miłego dnia

  8. #8

    Domyślnie

    Dół zdjęć mało atrakcyjny, może lepiej do wyciąć a zostawić od pasa w górę ?
    Zdjęcie tworzy człowiek, nie aparat
    Magiera Blog

  9. #9

    Domyślnie

    Specem nie jestem ale:
    1. Bardzo fajny wyraz twarzy, ale ostrość zdecydowanie na oczy.Trzeba by też coś z rękami zrobić, chyba że tak sobie mają bezwładnie leżeć
    2. Podoba mi się kadr i obróbka Jak dla mnie winieta dodaje takiego fajnego smaczku tylko też te nieszczęsne ręce. Rękawy do góry bo wygląda jak by były palce bez dłoni Znowu bardzo fajna twarz

  10. #10

    Domyślnie

    no to numer 1 z pomiedzy dwóch, ale w jeden nie dobrze ze modelka ma nogi ponad ziemia, jakos mi to przeszkadza w odbiorze. W tytule masz tez ze w opuszczonej fabryce, niestety ja nie czuje tego klimatu fabryki.
    Nikon D90, N50 1.8, Tamron 18-270 PZD
    Mój blog o foto: http://mrlir.wordpress.com/ , trochę presetów, fotek, itp.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •