Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: D80

  1. #1

    Domyślnie D80

    Witam! Mam zamiar kupic Nikona D80 i mam pytanie w sumie do uzytkowników D80 czy jestescie zadowoleni z tego aparatu czy polecilibyscie go??? Pozdrawiam

  2. #2

    Thumbs up

    Polecam. Naprawdę udana konstrukcja. Dodatkowo polecam MB-D80 - poprawia ergonomię i przyjemność z focenia tym korpusem. Korpus zaspokoi amatorów jak i zaawansowanych użytkowników.
    Kupuj i miłego focenia!!!
    nikon

  3. #3

    Domyślnie

    Aha, potwierdzam.
    D80 z Nikkor 18-70DX + SIGMA 70-300 4-5,6 APO DG MACRO wraz z SB600 ale także F-65/Nikkor 28-80/SB-50DX/SB17 oraz podręczna Nokia N82.

  4. #4

    Domyślnie

    Luk:
    Napisz do czego, to moze ktos ci wiecej podpowie.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  5. #5

    Domyślnie

    Wlasnie chcialem zadac tez takie pytanie jaki polecicie do robienia fotek ślubnych i różnorodnego typu takich imprez???

  6. #6

    Domyślnie

    Do tego typu fotek to przedewszystkim jasna optyka, najlepiej jakiś obiektyw stałoogniskowy lub krótki zoom. Najpopularniejszym tutaj jest nikkor 50mm F1.4. D80 chyba będzie ok, a może D200?
    www.mojefoty.com
    Jest: D200|SB-600|T17-50|N18-70|N70-300VR|N50 1.8D|Samyang 8mm|U-AX|K3|3xKenko
    Było: D50|D70s|N18-70|N70-210D|S17-70|S70-210/3.5-4.5|N300/4|Tair-3S|Panagor 2x|3xSoligor

  7. #7

    Domyślnie

    kup dobre szklo... byle bardzo jasne... a puszke z jakas przyzwoita matryca i dobrym manualem i WB...
    Fuji S5 pro, NIKON F601, NIKON EM... I KILKA ZABYTKOW...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez luk009 Zobacz posta
    Witam! Mam zamiar kupic Nikona D80 i mam pytanie w sumie do uzytkowników D80 czy jestescie zadowoleni z tego aparatu czy polecilibyscie go??? Pozdrawiam
    A wyszukiwarka na forum sie zepsula? Masa opinii na temat D80 juz byla, wystarczy przejrzac pare stron na tym dziale i wszystko wiadomo.

  9. #9

    Domyślnie

    jako uzytkownik fuji s3 powiem (dzis pstrykalem swoim jednym ulubionym szklem) rewelacyjny szybki AF i wizjer duzzzy i superrr jasny !!! ,o szybkosci nie mowie za to bym go kupil lub d200
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  10. #10

    Domyślnie

    "dzis pstrykalem swoim jednym ulubionym szklem"

    Podejrzewam jasna stalke i bynajmniej nie dlatego, ze je ciagle zachwalasz .
    Przymierzylem sobie z ciekawosci Heliosa 58mm F2 i faktycznie od jasnosci mozna oslepnac, a pewnie masz i jasniejsze... .
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •