Close

Pokaż wyniki od 21 do 21 z 21

Wątek: Nikon D90

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    157

    Domyślnie Nikon D90

    Witam, jestem tu nowy, zarejestrowałem się póki co żeby widzieć giełdę ale to tylko tak na początek aktualnie przymierzam się do zakupu nikona D90, właściwie wszystko co trzeba o nim wiem, jest jedna drobna rzecz której się nie dowiedziałem z instrukcji ;] mianowicie jak wygląda sprawa objętości plików filmowych z D90? Czy oprócz wielkości można zmieniać jakość i ile mniej więcej może zająć klip dla danej długości? Oczywiście chodzi o orientacyjne wartości, albo chociaż rząd wielkości. Tak, kupuję aparat do fotografowania ale po zastanowieniu uważam że trybu filmowego też będę czasem używał

    Edit: Kurczę, zapomniałem dopisać do tytułu "rozmiar pliku filmowego"... dziś chyba nie myślę. Jak "przypadkiem" jakiś moderator to czyta to proszę dopisać, żeby była jasność
    Ostatnio edytowane przez Eu07 ; 10-02-2010 o 19:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •