Close

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 46
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mavierk Zobacz posta
    Dzięki temu ktoś ma obiektyw więcej :]
    Dokładnie tak
    N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
    SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darkownik Zobacz posta
    Czyli mamy dwa źródła pochodzenia tego samego obiektywu. Kolega Wasilewk twierdzi, że zna lub ma N 50 z Japonii.
    Kolega Wasilewk prawdopodobnie posiada N1,8/50 bez D.
    D90 | MB-D80 | N50/1,8 | N18-105VR | N70-300VR | H58/2,0 | Metz 58 AF2 .

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jatin Zobacz posta
    To że ty masz fazę na napis made in Japan nie znaczy że każdy ma, 99% ludzi ma to gdzieś. Mało tego jak bym Ci pokazał odbitki z 2 takich samych szkieł z Japonii i Tajlandii nie znalazł byś żadnej podkreślam ŻADNEJ różnicy, ale onanizm sprzętowo napisowy można leczyć.

    ( Niby racja, ale... ...N50/1.8 bardziej cenione są z Japonii. Może, gdyby mój KIT-owy 18-70 był z Japonii to też bym go jeszcze miał...)

    Z postu Wsilewka w żaden sposób jednoznacznie nie wynika, że sie go pozbył. Może po prostu trafił go szlak bo nie był Made in Japan.
    Sony A330, A550, D90/18-105/70-300VR,

  4. #34

    Domyślnie

    Zdaje się, że ktoś "szuka dziury w całym".
    N

  5. #35

    Domyślnie

    Niby racja ale mi się żadne obiektyw z Tajlandii nie zepsuł, (oprócz sigmy) poza kitem 18-55 w którym padł silnik ale sam go załatwiłem UV i gigantyczną osłoną na rotującej soczewce.
    N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
    SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez raddeli Zobacz posta
    Zdaje się, że ktoś "szuka dziury w całym".
    Mnie nie robi to różnicy (oby działał niezawodnie jak najdłużej) - stwierdzam tylko fakt.
    D90 | MB-D80 | N50/1,8 | N18-105VR | N70-300VR | H58/2,0 | Metz 58 AF2 .

  7. #37

    Domyślnie

    A polskie ople najlepsze w europie i kazdy chce go miec To jak Nikon z Japoni to juz taki obiektyw made in china jest blee ?
    D700,D200, F100, F, F2, F3, EL, FE2, Nikkormat FT2, Nicca Tower, Canon A1, F1, FTb, Olympus E1, OM1, OM10, Kodak 35, Pentax SP2, ME, Ricoh KR, 500G, Fuji i ZenitE

  8. #38

    Domyślnie

    dla szpanu
    Jasne. Jestem pewien, akcjonariusze firmy tolerują wyższe koszty i podzielają twoje zdanie.

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jatin Zobacz posta
    To że ty masz fazę na napis made in Japan nie znaczy że każdy ma, 99% ludzi ma to gdzieś. Mało tego jak bym Ci pokazał odbitki z 2 takich samych szkieł z Japonii i Tajlandii nie znalazł byś żadnej podkreślam ŻADNEJ różnicy, .
    O ile byłyby tak samo wykonane i w 100% sprawne.
    Wiadomo też, że produkty produkowane w Japonii są w innej technologii niż te, których produkcja została przeniesiona do Tajlandii (nawet Serwis Nikona tam skasowano) czy Chin. Objawia się to zazwyczaj większą plastikowością, ale nie tylko: są też nowocześniejsze, a przede wszystki tańsze w produkcji - 'i tu jest pies pogrzebany'.

    Co do tego wyraziłem swoją opinię polegając na przykładach aukcji na Allegro. Ale oczywiście mogę się mylić...


    ale onanizm sprzętowo napisowy można leczyć
    Próbujesz osobistych wycieczek, czy znów mi się tylko zdaje ?
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  10. #40

    Domyślnie

    Stwierdziłem tylko fakt ogólny nie tyczyło się to Ciebie personalnie ani nikogo innego.
    N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
    SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •