Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Kasia - dość przypadkowy portret

    Witam,
    dziś dość przypadkowo znalazłem się na sesji, w sumie jako pomocnik od blendy,ale udało mi się kilka kadrów złapać.
    Wam chciałem pokazać jeden w kolorze i BW. Proszę o rady, który podoba się bardziej ?
    Z góry dzięki, pozdr
    KK
    acha modelka Kasia
    wizaż Ania


    1. BW


    2. Kolor
    zdjęcia robię

  2. #2

    Domyślnie

    Może gdyby nie lekko rozchylone usta modelki i to jasne światło na twarzy, które powoduje, że nos prawie się zlewa było by ciekawiej.
    Usprawiedliwia autora to, że jest to przypadkowo zrobiony portret.

  3. #3

    Domyślnie

    za Pinokio. Te dwie cechy tego zdjęcia, biorąc pod uwagę bw i kolor jednak bw, ale bez obwódki spowodowanej chyba konwersją//

  4. #4

    Domyślnie

    a mi sie podoba - choc faktycznie usta rozpraszają. Uwielbiam Twoje BW.

  5. #5

    Domyślnie

    pomijając niezdecydowanie otwarte usta to ten portret mi się podoba. Wersja BW w szególności.

  6. #6

    Domyślnie

    BW surowe i fajne Grain wygląda nieźle
    Analog&DSLR...w tej kolejności...
    GG 1976878

  7. #7

    Domyślnie

    Obróbka (chyba) spowodowała podwójną linię dookoła twarzy i uszu. Być może to bokeh szkła. To trochę denerwuje. Poza tym wersja cz-b lepsza, gdyż węziej twarz wyszła, nie zlewa się tak z szyją i wzmocnione zostały cienie. Zachowana bryła twarzy, co jeśli chcesz się pobawić w obróbkę, możesz jeszcze spotęgować lekko zmniejszając ekspozycję na policzkach. Kadrowałbym symetrycznie, bez prawej - to nie jakaż abstrakcja specjalna, by awangardowy kadr coś wnosił.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ruppel Zobacz posta
    ale bez obwódki spowodowanej chyba konwersją//
    Ogólnie BW i kolorek fajne. Kolorek ma niezłą a nawet miłą oku tonację. Niemniej jednak obróbka trochę drapie to zdjęcia, na moje oczko to wina stosowanego kontrastu tonalnego, w tym przypadku ciut za mocno.
    P35 | Zeiss ICON | Psix | D700 | S5 Pro | SZKŁA | LAMPY | OKO
    www.vapstudio.net

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •