Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: AlmiDecor

  1. #11

    Domyślnie

    sailor, Ty masz na myśli sesje komercyjne tak? bo z amatorskimi chyba nie ma takiego problemu

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mcl Zobacz posta
    sailor, Ty masz na myśli sesje komercyjne tak? bo z amatorskimi chyba nie ma takiego problemu
    mam na mysli sesje. dla mnei kazda sesje jest potencjalna komercyjna lub z zalzoenia komercyjna.
    a co do AD w poznaniu to tak jak napisal Marek - chca miec spokoj
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  3. #13

    Domyślnie

    Na temat zdjęć wypowiedzieli się już koledzy wyżej. Takim oświetleniem zabiłeś klimat jaki tam panuje, a jest wyjątkowo fajny

    Co do sesji w almi to tak jak ktoś wspomniał, wiele zależało od podejścia kierownika danego salonu. Ja pogadałem z kierowniczką Almi w poznańskiej malcie, zostawiłem wizytówke i następnego dnia zadzwonili do mnie z głównej siedziby ze zgodą na przeprowadzenie sesji. Natomiast jak jakiś miesiąc temu pytałem o sesje w Almi w Browarze to w ogóle kierowniczka miała lekko dziwaczne podejście. Wpierw nie chciała uwierzyć że ktokolwiek zgodził się na sesje w salonie (komercyjną czy też nie), a jak zobaczyła zdjęcia na własne oczy na lapku to lekko ją zdziwko wzięło po czym skwitowała ze "i tak coś nie chce mi się wierzyć" Nie wiem jak inaczej mógłbym ją przekonać, no ale cóż. Grzecznie podziękowałem i wyszedłem zostawiając namiary - choć i tak nie spodziewałem się odzewu.

    Co do kosztów sesji, w malcie w momencie gdy chciałbym wykorzystać zdjęcia komercyjnie zawołaliby 1000zł.
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  4. #14

    Domyślnie

    Niestety...ani nie te modelki, ani nie te ciuchy, ani nie ten make'up, ani nie to swiatlo... a ja tak uwielbiam Almi Decor...ale niestety AlmiDecor tam tez tu nie ma...
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #15

    Domyślnie

    Wszystko wyżej zostało już napisane, ja dodam jedynie, że mam identyczne odczucia i fajnie, że nie muszę tego artykułować.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •