Szukaj
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
wyszło nieźle - ale ja zrobiłbym to chyba z trochę innej perspektywy![]()
Chętnie się dowiem jakiej ?
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
ładnie wyszlo, na 1 jest krzywy horyzont. Kiedy popelnione? Bylem w sobote i takiego swiatleka nie bylo.
Bo to zatoka gdańska dlatego krzywo
Piątek rano, niestety nie mogłem dłużej posiedzieć, bo szkoła czekała
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
3 mi sie widzi najbardziej...
Cała seria bardzo udana
![]()
Pozdrawiam Krzysztof M.
Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....
Skontaktuj się z nami