Szukaj
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
A to niby dlaczego?
Nie można zrobić perfekcyjnego zdjęcia, mając mniejsze doświadczenie?
Przecież to wcale nie znaczy, że każde następne będzie mistrzowskie.
Ale to jest!
I wcale nie przesadzam.
Bardzo rzadko widuje się tak staranne i porządne zdjęcia tak "oklepanego" bądź, co bądź motywu.
Pewno i trochę przesadziłem z ekspresją, ale to tylko po to aby podkreślić, że FOTOGRAFIA mi się podoba!
Życzyłbym sobie i Tobie więcej takich zdjęć w tym dziale.
Nie trzeba się niczego czepiać, piony proste, kontrasty i przejścia tonalne jak trzeba, światło tam gdzie trzeba, widz jest prowadzony za rączkę - tak jak trzeba.
Wszycho fajno!
Jeszcze raz serdecznie gratuluję - z pewną nutką zazdrości
PS
Mam ideologicznie taki sam kadr tyle, że u mnie niestety koniec tunelu nie jest taki neutralny jak u Ciebie![]()
Milo to slyszecJa rowniez zyczylbym sobie, Tobie i wszystkim wiecej dobrych zdjec w tym dziale. I lepszej ogladalnosci, bo za tym pojdzie poziom zdjec.
A co do perfekcji to fakt pewnie mozna. Ale dla mnie mistrzowska perfekcja to powtarzalnosc i swiadomosc rezultatu. Duzo nauki przede mna. Tym bardziej, ze juz niebawem przede mna zupelnie nowe fotograficzne wyzwanie![]()
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
Z ciekawości weszłam na Twój wątek, bo jakiś czas temu dałam do tego zdjęcia komentarz. Patrzę i aż mi gałki wyszły, to nie jest to zdjęcie, do którego dałam komentarz - to pokazane jest takie jakie widziałabym. Czuję się teraz jak popierdułka, której nie wiadomo o co chodzi.![]()
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
Jakie?![]()
bardzo dobry kadr
wciąga
Świetne! Gratulacje![]()
D300, + 35/2 + 180/2.8 + 60/2.8 +T12-24
Konwersja na tak, kadr na tak, perspektywa na tak. I ramka jest. No nie mam pytan
Skontaktuj się z nami