Cytat Zamieszczone przez rocznik70
Może tak a może nie ? AFS 18-70 nie jest zły. Nikon musi zróżnicować cenowo ofertę więc wprowadza nowego kita. Czy będzie on zdecydownaie słabszy ? na pewno bedzie ciemniejszy i z mniejszym zakresem ogniskowych ( takim samym jak 17-55DX f2.
ale optycznie nie sądzę żeby był porwnywalny do canonowskiego KITa...
Sugerujesz, ze trudno zrobic cos gorszego od canonowego kita?