Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Olympus 35 EC

  1. #1

    Domyślnie Olympus 35 EC

    Właśnie dostałem to coś.



    co to cholera jest
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  2. #2

    Domyślnie

    Aparat fotograficzny na filmy.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez [rK] Zobacz posta
    Aparat fotograficzny na filmy.
    hihi
    Mamiya + Sony

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez [rK] Zobacz posta
    Aparat fotograficzny na filmy.
    No dobrze, ale jakie?

    Avatara nie chce oglądać (przymyka coś), podobnie jest z kilkoma innymi. Kładę go na różne filmy, nie da rady. Uszkodzony?
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    To chyba cos w stylu Olka 35 RC czyli dalmierz. Wloz do niego rolke 135 i szalej

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bielik Zobacz posta
    zajbeiste. idealna odpowiedź dla wszystkich sprytnych

  8. #8

    Domyślnie

    Dziwne, że kiedy ja wpisałem dokładnie to samo w google, to praktycznie nie było wyników... pieroństwo nie otwiera migawki, dalmierz to to nie jest. Aparat chce baterie, może po nakarmieniu coś się wyjaśni. Wygląda na fajny kawałek sprzętu.

    Na jednym forum wyczytałem co następuje:
    Focusing it's a bit tricky if you're not familiar with zone-focusing
    Co to jest "zone-focusing"?

    Pozdrowienia.
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nem Zobacz posta
    Co to jest "zone-focusing"?
    ograniczone mozliwosci nastawienia ostrosci. Cos w rodzaju hiperfokalnej. Nastawiales ostrosc np. na piktogramy portret, grupe ludzi, krajobraz...

  10. #10

    Domyślnie

    Miałem podobnego. Olka 35 RC, świetny aparacik, mały, niepozorny, dyskretny. Żałuję, że się pozbyłem.
    D200, F4e, N24/2.8Ais, 35/2Ais, N50/1.2 Ais, N105/2.5 AI, N85/1.8, T17-50/2.8
    Olympus Xa, Yashica Mat 124G
    Ernemann 13x18 (1905-1912?)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •