Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Kasia

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    Poznań/WLKP
    Posty
    4

    Domyślnie Kasia

    Witam, proszę o konstruktywną krytykę



    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Lekko niedoświedlonie. Oczy czarne jak węgielki, płaszcz w okolicach ramion zlewa się w czarną plamę.
    Kompozycja mi się podoba.

  3. #3

    Domyślnie

    zdjęcie ok , na pierwszy rzut przeszkadzały mi gałęzie ale po paru minutach dłuższego patrzenia to mam wrażenie że twarz umieściłeś w dodatkowym kadrze złożonym z tych gałęzi, więć fotka jak dla mnie plusuje ale troszkę pasowało by je doświetlić , pozdrowienia
    uczę się patrzenia przez trójpodział

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    Poznań/WLKP
    Posty
    4

    Smile

    Cytat Zamieszczone przez microbot Zobacz posta
    Oczy czarne jak węgielki, płaszcz w okolicach ramion zlewa się w czarną plamę.
    Kompozycja mi się podoba.
    U mnie płasz wygląda całkiem dobrze, hmm może wina monitora??

  5. #5

    Domyślnie

    O co chodzi z trendem, żeby modelkę pchnąć w jakieś chaszczory, które powodują jedynie straszny bałagan w kadrze i nie współgrają zupełnie? Bo ja wiem. Brak jakiegokolwiek pomysłu. To jest coś w stylu "chodź stań w tych liściach" może będzie fajnie. Wszelkie chabazie mogą się zdać, ale jako ładnie rozmyte tło. Ale nie jako chaos odciągający uwagę. Zdjęcie ponadto jednolicie szare, przeto płaskie. Oczy ukryte w cieniach, co nie daje dobrego efektu. Ale próbuj dalej, początki zazwyczaj takie właśnie są. Najważniejszy jest pomysł, choćby najprostszy.
    D700 + N 35 1.8, N 50 1.4, N 85 1.8, N 24-70 2.8
    5D + 85 1.8
    Pentacon six Biometar 80 2.8, Sonnar 180 2.8

  6. #6

    Domyślnie

    Hm, szkoda ze modelke te galazki przykrywaja. Fajna modelka ciekawa poza, obrobka mi tez lezy, tylko sceneria zknocila odbior zdjecia.
    Nikon D90, N50 1.8, Tamron 18-270 PZD
    Mój blog o foto: http://mrlir.wordpress.com/ , trochę presetów, fotek, itp.

  7. #7

    Domyślnie

    A mnie się bodoba. Nie uważam żeby zdjęcie było niedoświetlone. Rozjaśnijcie sobie ekrany Te gałązki w srodku kadru tworzą jakby "ramkę" i pomysł jest fajny.

  8. #8

    Domyślnie

    Wszystko w porządku ze zdjęciem. Dobra fota.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •