Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie SB-800 na części

    Witam.
    Moja 800 zaliczyła glebę. Nie wiem jakim cudem, ale spadła z uchwytu na parasolkę. Chyba śrubka mocująca ja w sankach się poluzowała i podczas przenoszenia statywu Sabina upadła. Lampa przeżyła, błyska, zoom działa, wyświetlaczowi tez nic nie dolega... Twarda sztuka Ale klapka mocująca baterie ma wyłamany "pazurek" na wąskiej krawędzi, a rozpraszacz wysunął się z nad palnika, i odłamały się od niego bolce tworzące zawias, który opuszcza go na palnik lampy. I tak rozpraszacz leży sobie luzem, a ja jestem wk...y. I tu moje pytanie: Czy ma ktoś w/w elementy do sprzedania? Może jakiś warsztat lub komis w Łodzi lub okolicach? Wyślę jeszcze zapytanie do serwisu i zobaczę ile mnie tam podsumują...
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez weelkoo ; 06-02-2010 o 15:34

  2. #2

    Domyślnie

    poszukaj w necie - wydale mi sie ze ta klapke na baterie da rade kupic.
    a rozpraszacz to chyba najczesciej psujaca sie rzecz w sabinach; naprawa nie powinna byc zbyt droga
    d700 d300s d70 1755 1870 50 55micro 85 70200 200500 tc17 f90 f301 | quantumm move + pulse pro + generator Fomei panther pro 1500

  3. #3

    Domyślnie

    Mam ten sam problem, (lampa leżała sobie na biurku i jakimś cudem spadła na nią książka kantem :\ ) jak na razie nie udało mi się znaleźć tego rozpraszacza i jego mechanizmu.. Jakby ktoś miał namiar na części to tez poproszę
    D300s || 17-55 f/2.8 || 85mm f/1.4D || 50mm f/1.4G || 35mm f/1.8G || Manfrotto 190XPROB+496RC2

  4. #4

    Domyślnie

    Znalazłem te części dopiero w Hameryce: http://www.sdcamerasolution.com/inde...parent=22&pg=1
    Koszty około 100 plnów, ciekawe ile by wysyłka wyszła i czy w ogóle wysyłają do Polski...

  5. #5

    Domyślnie

    wysylac wysylaja - wysylka jakies 20$ chyba, to wszystko da sie sprawdzic.
    clo sie liczy dopiero od jakiejs tam kwoty

    poza tym w polszcze tez powinno byc to do zdobycia - nawet jak nie ma w ofercie na stronie www jakiejs firmy napisz maila z zapytaniem.
    d700 d300s d70 1755 1870 50 55micro 85 70200 200500 tc17 f90 f301 | quantumm move + pulse pro + generator Fomei panther pro 1500

  6. #6

    Domyślnie Potrzebuję wyświetlacz do SB-800

    Mam taki problem - wyśwetlacz w SB-800 przestał wyświetlać działa tylko podświetlenie sama lampa działa (jest sprawna).
    Po rozebraniu lampy okazało się, że pęknięta jest taśma łącząca wyświetlacz z płytką elektroniczną, jest to nie rozłączna część wyświetlacza. W związku z tym potrzebują jako części zamiennej samego wyświetlacza. W serwisie NP powiedzieli, że u nich z wymianą będzie kosztować minimum 300 zł. Samych części zamiennych nie sprzedają. Może ktoś mi pomoże w ustaleniu gdzie taki wyświetlacz mogę kupić, czy jedynym rozwiązaniem jest wysłanie sprzętu do NP?
    Zależy mi na tym aby nie rozstawać się z lampą i jak najtaniej wymienić wyświetlacz.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •