Mam d300s i sigme 24-70 2.8 . Mam dziwne pytanie do fotek statycznych powinno bys ustawienie autofokus s ( priorytet ostrosci ) . a tu dziwna sprawa . ustawia fokus raz za raz przed ( oczywićcie tylko z lampa sb-800,900).
Ustawiłem na piorytet migafki i fuka o.k. (ale niemam pikania) ostrość mam na 21 punktów. czy ktos mi wytłomaczy po chłopsku o co chodzi , bo z instrukcji nic nie wynika , a z sigma są sprzeczne dane. pozdro
p.s. podpiołem 24-70 2.8 nikona i na ostrosci fukał o.k
o co chodzi nie wiem