Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie jak zrobić świetny rapowy numer- tutorial video



    d5000 + sigma 10 mm 2,8

  2. #2

    Domyślnie

    Fajne, z jajem
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  3. #3

  4. #4

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar brodnica
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Brodnica, Bydgoszcz, Kharkov
    Posty
    130

    Domyślnie

    normalnie jak w "Starym kinie". Niektóre napisy zbyt szybko uciekaja. Super!

  6. #6

    Domyślnie

    Dobre
    Core 2 Quad q9650 | 8 GB OCZ Reapier | EVGA GTX 680 SC SIGNATURE 2GB | Be Quiet P11 1000W | Win 10 Pro x64 | 120gb SSD | 3TB HDD| CG243W |

  7. #7

    Domyślnie

    fajny taki stary klimat z kina utrzymany : ) DOBRE!
    | D7000 | 50 f1.8G | 50 f2,0 | 80-200 f3.5 | wiele pierdół
    FOTOGRAFIA NA FACEBOOKU

  8. #8

    Domyślnie

    Haha, dobry materiał Coś więcej o wykonaniu ? Rozumiem, że było robione ze statywu ? A jak z obróbką i montażem, jaki program ? No i widzę, że też kolega ma D5000 czy było świecone czymś dodatkowo, czy światło zastane ? Pytam, bo przy nagrywaniu w słabym świetle mam problem z szumami, ale tu chyba w pewien sposób pomogło BW i obróbka.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez żółty Zobacz posta
    Haha, dobry materiał Coś więcej o wykonaniu ? Rozumiem, że było robione ze statywu ? A jak z obróbką i montażem, jaki program ? No i widzę, że też kolega ma D5000 czy było świecone czymś dodatkowo, czy światło zastane ? Pytam, bo przy nagrywaniu w słabym świetle mam problem z szumami, ale tu chyba w pewien sposób pomogło BW i obróbka.
    Widzę kolega odkopał niezłego starocia
    D5000 na statywie- montowane w premiere pro, efekty dodawane w after effects, świecone mogło być jakimś ringiem plus mały softbox, ale nie dam sobie głowy uciąć- dawno temu popełniłem ten filmik

    Co do szumów przy wyższym iso- unikaj filmowania czerwonych obiektów, bo wtedy wychodzą cuda, z resztą czerwony kolor nawet przy małym iso rozwala obraz

    pozdro

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mooha Zobacz posta
    Widzę kolega odkopał niezłego starocia

    Hehe W sumie to kolega przede mną, a nie popatrzyłem na wcześniejsze daty.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •