Close

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 126
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ambergraff Zobacz posta
    Zatem wstrzymuje się z kupnem i czekam na Twoje doświadczenia studyjne Tym nie mniej nie zmieni to faktu, iż dwa komplety prędzej, czy później zawitają na dobre u mnie.
    Janusz ... dzisiaj zamówiłem więc pewnie ok. środy/czwartku będzie u mnie ... przejedź do mnie do studia to zobaczysz jak to będzie działać
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  2. #12

    Domyślnie

    Witam
    Właśnie przeprowadziłem test na synchronizacje z canonem g5 i do 1/250 śmiga bez problemu.
    Lampy testowe to sb-800 i sb-24 na M .
    Czas 1/320 też chodzi tylko czasami nie widać błysku lampy mimo wyzwolenia jej. Jeśli moc była 1/16 to zjawisko występowało częściej czym moc była blizej 1/1 tym mniej przestrzałów. Więc na upartego w pewnych warunkach można zrobić i zdjęcie przy 1/320s
    Za 270 zł które wydałem na nadajnik i 4 odbiorniki to te chińczyki biją w kategorii cena/jakość wszystko co jest na rynku. Ja jestem zadowolony z nich i nie wydałbym kasy na np Pocket Wizzard PLUS II
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Foto7 ; 06-02-2010 o 13:45 Powód: literówka

  3. #13

    Domyślnie

    Foto7, tyle ze koledze zależy na tym jaki czas da się wyciągnąć na lampach studyjnych

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Foto7 Zobacz posta
    Witam
    Za 270 zł które wydałem na nadajnik i 4 odbiorniki
    Gdzie jeśli można wiedzieć? Na alledrogo pojedyńczy odbiornik cenią na 90 zł.
    prawie jak Nikon

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yeee Zobacz posta
    Gdzie jeśli można wiedzieć? Na alledrogo pojedyńczy odbiornik cenią na 90 zł.
    Jednorazowy prywatny import
    W pl ani europie nie kupisz tanio.

  6. #16

    Domyślnie

    wczoraj dotarł do mnie wyzwalacz z nadajnikiem i lampka Sunpak PZ42x
    Zestaw będe używał czysto amatorsko, więc nie trzeba mi fajerwerków. Działa? Działa ! i tyle
    Kolega ma lampy studyjne, spróbuję troche pokombinować, jak to wyjdzie z tymi czasami

  7. #17

    Domyślnie

    Studyjnych lamp nie mam niestety, więc w tym temacie się nie wypowiem; na SB28 z D300 mam 1/250, a z D40 (migawka elektroniczna) nawet 1/800. Nieźle.

    Przede wszystkim są niezawodne -- miałem wcześniej chińskie RD616 i na 30m działały jak chciały, co i rusz lampa błyskała sama... Zastanawiałem się już poważnie nad PW, ale przy czterech sztukach kwota robi się niebagatelna.

    Ostatecznie obkupiłem się kilkoma zestawami RF-602 i zadowolony jestem nader.

  8. #18

    Domyślnie

    Witam,

    Ja również się pokusiłem o zakup tego wyzwalacza. Mówiąc krótko polecam. Testowany na d300 i d70. Na D70 sprawdzałem i bez problemu doszedłem do 1/500. Lampa SB800. Wyzwala sprawnie w 100%. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Podobny zestaw na Pocket Wizardzie 2 wyszedł by 1500 zł. Tu Chińczycy dali popis. Pozdro

  9. #19

    Domyślnie

    moje RF palą bez problemu 2xcy100 przy 1/200 - szybciej nie sprawdzałem
    ____________________
    D80/N50 1.8/N35 1.8/N18-55VR/N28-85/SB-400/SB-600/Benro A600EX-BH2

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez xxxam Zobacz posta
    moje RF palą bez problemu 2xcy100 przy 1/200 - szybciej nie sprawdzałem
    No to jeśli okaże się że u Bartosa podobnie, zaraz kupuję.
    Istotną wadą kobiet jest to, iż tracimy przez nie zbyt wiele czasu, ale jest to najpiękniej stracony czas.

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •