Poszukuję plecaka, który bez problemu pomieści D300 + 70-200 f2.8 + lampę, 3-4 inne obiektywy. Co polecicie w granicach 300 - 400 PLN?
Szukaj
Poszukuję plecaka, który bez problemu pomieści D300 + 70-200 f2.8 + lampę, 3-4 inne obiektywy. Co polecicie w granicach 300 - 400 PLN?
Były: Nikon D80, D90, N 18-105 VR; N 50/1.8D; N 105 2.8, N 35 1.8G, SB 900
Panasonic GX 1, P 14-42,
Olympus E-PL5, O 14-42 1.3,5:5,6 II R, O 40-150 1.4:5,6 R, O 45 f 1.8
Jest: Fuji X-T10, Fuji X-T30II, F 15-45, F 35 1.4
Kata 3n1-30 powinna Cię zadowolić![]()
Bardzo fajna ta Kata, tylko gdzie w niej mocuje się statyw?
Były: Nikon D80, D90, N 18-105 VR; N 50/1.8D; N 105 2.8, N 35 1.8G, SB 900
Panasonic GX 1, P 14-42,
Olympus E-PL5, O 14-42 1.3,5:5,6 II R, O 40-150 1.4:5,6 R, O 45 f 1.8
Jest: Fuji X-T10, Fuji X-T30II, F 15-45, F 35 1.4
Fastpack 350 bedzie ok jesli chodzi o pojemnosc, ale nie ma on mocowania na statyw.
D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600
Ja polecam Flipside 400AW. Ja mieszczę wszystko ze stopki, przy czym lampę mam z przodu. W miejscach na obiektywy mam jeszcze jedno miejsce wolne gdzie coś małego zmieszczę. Polecam
ja mam tamrac expedition 7 - w przeciwienstwie do niektorych innych producentow - wewnetrzne scianki nie gną się i nie szmacą pod ciężarem sprzętu. Spokojnie mieszcze d300 z dopiętym gripem i trzy duze szkla i zostaje miejsce na cos malego (typu pierscienie makro, sb-800 itp. do tego zostaje jeszcze komora na laptopa (13" bez problemu) lub tam mozna umiescic ze spokojem 2xsb-900. do tego miejsce na statyw - centralnie i jesli jest wysoki, to niestety bedzie wystawal ponad plecakiem - ale ma to swoje zaletyplecak bardzo sprawdza sie na rowerze!
nawet przy pelnym oblozeniu, razem ze statywem... gorzej tylko, jesli masz ciezki statyw, bo bedzie on sciskal laptopa - staram sie unikac takiej kombinacji w plecaku...
de czysta, troche szkielek, sb800, mf 055xprob, 808rc4, tamrac expedition7 i jeszcze troche roznych wynalazkow...
Skontaktuj się z nami