Close

Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 123
  1. #41

    Domyślnie

    Przelew za mnie i moją drugą połówkę już poszedł...
    Olympus XZ-2

  2. #42

    Domyślnie

    Super!

  3. #43

    Domyślnie

    Piotrze - czekamy na harmonogram
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  4. #44

    Domyślnie

    Nie jedno chyba nawet. Juz za chwileczke. Na ta chwile niech Wam wystarczy ten z wpisu ogolnego bo jest aktualny. Pozostaly tylko drobiazgi

    No i ludzikow malo co mnie martwi. Paryz stal sie nie modny, czy co?

  5. #45

    Domyślnie

    O której mniej więcej zbiórka w Katowicach?
    Olympus XZ-2

  6. #46

    Domyślnie

    Problem w tym ze ten czas wyjazdu ustalamy wlasnie z przewoznikiem. Planowany na ta chwile to godzina 4 rano. Jak w przypadku Pragi skorzystac bedzie mozna z hotelu na dzien przed wyjazdem i to jest bardzo dobre rozwiazanie. Dokad nie mam pewnosci nie chce pisac konkretnie. Zmiany beda minimalne. Powrot w godzinach poznonocnych. Tez dopisze lada chwila konkretna, choc ta zalezy od samej drogi powrotnej. I prosba, nie stresujcie sie. Nad wszystkim czuwam, tylko dopisuje wszystko jak jest pewne na 100%. Jutro zapytam jak sytuacja ma sie w przypadku grupy 30 osobowej, bo wyjechac dop Paryza musimy

    Szykujcie sie raczej mentalnie, na mnie ciaza technikalia

    Ps. Jutro wpisze adres hotelu. Wchodzily w rchube dwa, juz jest jeden, zatem dopisze dokladny adres i bede szykowal identyfikatory.

  7. #47

    Domyślnie

    W przyszłym tygodniu ślę przelew za siebie i małżonkę (z listy chyba wypadłem ) To proszę o dopisanie do kolejki, bo zdecydowani jesteśmy
    FX był i się zmył...

  8. #48

    Domyślnie

    Lista uzupelniona...

    Update hotelu w watku glownym. Dzisiaj dostalem konkretny plan lokalizacyjny.
    Wyjazd okolo godziny 6 rano. Miejsce startu w watku glownym.

  9. #49

    Domyślnie

    Piotr, a czy jak poprzednim razem będzie w Katowicach jakiś hotel dla tych co z daleka?? Jeśli tak to ja oczywiście piszę się na nocleg w Katowicach przed wyjazdem i po powrocie. No i parking oczywiście.
    ps. chętnych nie ma za wielu... mam nadzieję, że wyjazd dojdzie do skutku...
    Pozdrawiam, Karol.

  10. #50

    Domyślnie

    Ja tez mam nadzieje ze dojdzie. Nie wiem dlaczego tam malo ludzi chce a raczej nie chce jechac. Mam nadzieje ze podobnie jak z Praga, w pore sie obudza.

    Oczywiscie rezerwacja hotelu i parkingu juz sie zajalem. Miejsca beda bez problemu.

Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •