Close

Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 123
  1. #21

    Domyślnie

    Przy rozważaniu 2 wersji ta droższa miała mieć jakieś już wyżywienie. Rozumiem, że jest to tylko śniadanie tak? Czy wpłata zaliczki może być traktowana jako gwarancji i chęć wyjazdu? Jaki jest ostateczny termin zapłaty?
    Tak, doszlismy do wniosku ze obiadokolacje mijaja sie z celem. Chcemy byc na "polu bitwy" jak najdluzej a powrot do hotelu na zarelko mija sie z celem. I tak konczymy w fajnej knajpie a tych w Paryzu nie brakuje. Co do zaplaty, powiem krotko, szybko. Tu chodzi o pewnosc wyjazdu i biezace zaintersowania nim. Doswiadczenie z Pragi uczy ze czekanie na ostatnia chwile kosztuje i nie ukrywam ze troche mnie kosztowalo. Na szczescie mniej niz zakladalem w czarnych myslach

    Ale wam zazdroszczę i żałuję że nie mogę jechać ale jak będzie potrzebna pomoc w organizacji jestem gotów. Oczywiście następnych wyjazdów już nie opuszczę
    No coz, albo komercja albo przyjemnosci Dzieki za deklaracje pomocy Piotrze.

  2. #22

    Domyślnie

    Zapłacone, pierwszy :P a co! Trzeba tu Piotra wspierać.


    Ps.
    Może byś tak Piotrze miejsca w autobusie ponumerował :P wtedy na pewno przelewy poszłyby szybciej, jakby kolejność wsiadania zależała od wpłaty. Jak w Wizz Air.
    Ostatnio edytowane przez Grzesiek_G ; 02-03-2010 o 15:55

  3. #23

    Domyślnie

    Zapłacone, pierwszy :P a co! Trzeba tu Piotra wspierać.


    Ps.
    Może byś tak Piotrze miejsca w autobusie ponumerował :P wtedy na pewno przelewy poszłyby szybciej, jakby kolejność wsiadania zależała od wpłaty. Jak w Wizz Air.
    Hi, hi... Swietny pomysl Grzesiu. Tylko u nas mniejszy problem z siedzeniem przy oknie

  4. #24

    Domyślnie

    Napewno ale nie dla tych co juz tam byli

  5. #25

    Domyślnie

    Piotrze, kasa za mnie i Madzię właśnie poszła.
    Myślę, że Drezno jest lepszym rozwiązaniem niż Praga
    Pozdrawiam, Karol
    Pozdrawiam, Karol.

  6. #26
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    WARSZAWA/MIŃSK MAZOWIECKI
    Posty
    178

    Domyślnie

    co jest wliczone w cenę: czy sniadania, kolacje w hotelu?
    z jakiego miasta ruszamy?

  7. #27

    Domyślnie

    Bardzo proszę o dopisanie do listy, antrez+1. Kasa poszła.

  8. #28

    Domyślnie

    Uwazam ze beda. Odpowiedni zajme sie wypromowaniem tego pleneru, bo na ta chwile malo o nim mowimy. Troche mi czas zabiera nowe forum, CMS itd. No i prywatnie ostatnie 3 tygodnie to masakra. Jeszcze dwa i bedzie spokojniej. Wtedy rusze z kopyta.

  9. #29

    Domyślnie

    W Paryżu nie ma dużego znaczenia czy hotel jest w centrum, czy dalej, byle był w zasięgu metra. Wtedy dojazd do centrum zajmie 20-25 minut nawet z oddalonych stacji. Samochodem, a tym bardziej autokarem nie ma się co wybierać do centrum. W Paryżu codziennie tworzy się od 200 do 400km korka. Poza tym nie ma gdzie się zatrzymać samochodem, jak już jest miejsce to wąskie i parkują tam na zderzaki.

    Co do hotelu, to Formula1 ma strasznie małe klitki zamiast pokoi i często łazienki są na korytarzu. Co ciekawe, Premiere Classe, wbrew nazwie, oferuje podobny poziom, chociaż tam jest już trochę lepiej. Ogólnie dobrze, że wybraliście lepszy wariant, chociaż nie wiem dokładnie jaki, bo się nie doczytałem w wątku.

    Widzę, że ostatniego dnia oprócz Luwru, chcecie też zobaczyć inne rzeczy i jeszcze mieć czas na zakupy. Dlatego spodziewam się, że po prostu obejrzycie Luwr z zewnątrz i pochodzicie po dziedzińcu, bo na zwiedzanie w środku warto przeznaczyć chociaż ten jeden dzień. A obejrzeć Luwr z zewnątrz można przed rejsem po Sekwanie, to w sumie 20 minut zajmie, jak już będziecie na Concorde. A z La Defense do Luwru trzeba całą linię 1 metra przejechać.

    Gdybyście potrzebowali praktycznych informacji odnośnie poruszania się po Paryżu, metra, itd. to służę pomocą. W lutym spędziłem tam 2,5 tygodnia, z czego większość czasu w korkach. (mieszkaliśmy pod Paryżem, obok Disneylandu)

    Aha, na wieżę Eiffla lepiej wybrać się przed południem albo koło południa. Wtedy jest szansa, że w kolejce spędzi się 20 minut zamiast, jak zwykle, 1-1,5h. Później szybciej można też załapać się na windę na dół (z najwyższego piętra nie można schodzić schodami).

    [EDIT] Dlaczego na tym forum nie ma autozłączania postów?
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 13-03-2010 o 16:47

  10. #30

    Domyślnie

    Tak jak pisal Piotr, wszystko dopracowujemy. Wnioski z Pragi i nowe pomysly wrzucamy w do wora i jazda na ustalenia, znaczy sie ja jade

Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •