Close

Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 123
  1. #101

    Exclamation

    Witam
    Wpłatę zrobiłem 7 dni temu a na pierwszej stronie jest zaznaczone brak wpłaty?
    Wczoraj miała być ostateczna decyzja a jak na razie cisza!
    Myślę że każdy chciałby wiedzieć na czym stoi;(
    Łukasz
    N D90, N 18-200VR, SB-900

  2. #102

    Domyślnie

    Ta decyzja z wczoraj przeniosla sie jna dzisiaj. Przy tej ilosci wplat nie ma szans na ten plener. Kilka osob zrezygnowalo z uwagi na sprawy osobiste (np. dwie ciaze), inne z jakiegos innego powodu. Zatem jak sami widzicie szanse zmalaly do zera. Wczoraj rozmawialem z biurem o ostecznej decyzji i juz wiem ze musimy z tego plenru zrezygnowac. Nawet nie macie pojecia jak zaluje...
    Dzisiaj przekazuje informacje do biura, pozniej rozsylam srodki do osob ktore dokonaly wplat. Nauczka na przyszlosc.

    Ps. Nie zrezygnuje z plenerow. Bede je organizowal ale na zasadzie wczesniejszych wplat i decyzji o organizacji na ich podstawie. Deklaracje jak widac maja sie nijak z realna iloscia uczestnikow...

    Lukaszu, Twoje srodki zaksiegowaly sie dopiero wczoraj...

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Ta decyzja z wczoraj przeniosla sie jna dzisiaj. Przy tej ilosci wplat nie ma szans na ten plener. Kilka osob zrezygnowalo z uwagi na sprawy osobiste (np. dwie ciaze), inne z jakiegos innego powodu. Zatem jak sami widzicie szanse zmalaly do zera. Wczoraj rozmawialem z biurem o ostecznej decyzji i juz wiem ze musimy z tego plenru zrezygnowac. Nawet nie macie pojecia jak zaluje...

    Lukaszu, Twoje srodki zaksiegowaly sie dopiero wczoraj...
    Tego się od początku obawiałem. Pozostaje wziąć kilka aut prywatnych i jaaaaazda do Paryża (przez niemieckie autostrady - czysta przyjemność)
    pozdrawiam Sebastian

  4. #104

    Domyślnie

    Tak wlasnie zrobimy Sebastianie...

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Tak wlasnie zrobimy Sebastianie...
    No to mogę zapytać żonę czy chce się przyłączyć to będzie osoba z legitymacją przewodnika czyli tanie zorganizowane wejścia do zabytków i muzeów. Dodatkowo jesteśmy w miarę obeznani w Paryżu.

    Test dla kierowców - przejazd dwa razy dookoła Łuku Triumfalnego w godzinach szczytu
    pozdrawiam Sebastian

  6. #106

    Domyślnie

    Pogadamy Sebastianie, pogadamy. Jak to mowia, "jak go nie kijem to go pałą"

  7. #107

    Domyślnie

    A czy ta "prywatna" wycieczka byłaby w tym samym terminie? Jeżeli tak, to my bardzo chętnie. Może na przyszłość warto brać przedpłaty, które przepadają w razie rezygnacji?
    FX był i się zmył...

  8. #108

    Domyślnie

    Ja oraz APair wchodzimy w "prywatną" wersję. Jeden poważny problem - brak sprawnego samochodu. Jeśli znajdziesz Piotrze dwa miejsca na swoim pokładzie to chętnie się przyłączymy.
    Pozdrawiam,
    Michał W.
    D700, N24-70-200/2.8, D80, N18-200, N50/1.8, SB-800, CY-200K...

  9. #109

    Domyślnie

    Ja również przyłączyłbym się do prywatnej wycieczki
    Łukasz
    N D90, N 18-200VR, SB-900

  10. #110

    Domyślnie

    Ja też chętnie przyłącze się do wycieczki, dodatkowo mogę zabrać na pokład 2 osoby, będzie taniej

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •