Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 56
  1. #11

    Domyślnie

    Super to się przyda każdemu.
    D70 Sebastian Grodzicki
    Skype "groseb"
    gg 1519367

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF
    a czy biedacy mieszkający daleko .........
    Chyba nie masz na myśli siebie, tyle transakcji na aledrogo robisz, to biedny nie jesteś
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymony
    Cytat Zamieszczone przez ALF
    a czy biedacy mieszkający daleko .........
    Chyba nie masz na myśli siebie, tyle transakcji na aledrogo robisz, to biedny nie jesteś
    z pensji belferskiej na te moje fotohobby bym nie zarobił ...żonka krzywo nie patrzy bo zarabiam na alledrogo, a co zarobię, to wydaję na cykadła
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  4. #14

    Domyślnie

    A jak Cię szukać na Allegro Alf ?

    Rayden
    Nikon D70_18_70_1GB_256MB_Torba Sony
    FOTOGALERIE

  5. #15
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  6. #16

    Domyślnie

    W dniach 16-17 kwietnia br. na III warsztatach.... bedzie zorganizowany kurs z obsługi programu Photoshop.
    rozumiem, ze decyzje zapadły - ale jesli moge wtracic trzy grosze - nie wiem czy to do konca przemyslane decyzje.
    Taki kurs wymaga:
    - duzo sprzetu, a nie duzo ludzi do jednej klawiatury
    - warunkow do postawienia sprzetu i posadzenia tyłka
    - nauczyciala ( zakladam ze taki jest ) umiejacego przekazać wiedze, a nie tylko znawcy PSa
    - i, najistotniejsze - jeden grafik w agencji pracuje 7 lat, drugi 12 - wiekszość na PSie
    codziennie po 8 do 15 godzin i bywa, że mają dylemat techniczno-taktyczny .... co można sie
    nauczyć w kilka godzin ? Tyle co z ksiazki Kellbiego za 60 zł? To wole ksiazke....
    Jednak myślę, że pojscie w kierunku nauki Photoshopa na warsztatach SUN nie jest najlepszym
    pomysłem, ale to moje osobiste zdanie... i oczywiscie - proszę - bez urazy - tak tylko pomyslałem,
    że to troche bez sensu obserwując prace grafików - no chyba ze to kurs 6 letni
    -

  7. #17

    Domyślnie

    Krzysztofie, nie poznaje kolegi...

  8. #18

    Domyślnie

    Krzysztofie, nie poznaje kolegi...
    jestem realistą ( wielkim) oraz zawodowo trudnie sie organizacja
    konferencji, zjazdow itp i mam wyobrazenie o organizacji tego typu zajec - to po primo
    a po sekundo - brakło tematów ? bo dla fanów photoshopa jest i klub, i forum i nawet miesięcznik
    i stad ta uwaga.... i nic wiecej.... doprawdy to juz kurs NC bardziej na miejscu - to tyle

  9. #19

    Domyślnie

    Krzysztofie, poki oprogramowanie jest czescia fotografii, takie tematy nie wyczerpia sie bardzo dlugo. Oczywiscie sa inne fora, sa magazyny i cala masa innych form, podobnie jak sa inne studia i miejsca gdzie mozna sie spotkac. W tym co dzieje sie u nas, jednym z najwazniejszych elementow jest to ze to MY, konkretnie ludzie z tego forum, spotykamy sie i dzialamy. Nie podchodzmy do wszystkiego tak zasadniczo bo wkrotce staniemy sie mocno ograniczeni, a w koncu nic nas nie musi ograniczac

  10. #20

    Domyślnie

    jak wspomniałem - to było MOJE zdanie na temat tematu i to tego jednego własnie -
    bo co do całej reszty jak najbardziej jestem za.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •