Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie "Bobrowe" ścieżki...

    Ostatnio pokazywane moje zdjęcia są coraz słabsze, tak sądzę, po znikomych podpowiedziach z waszej strony, a szkoda, bo tylko dzięki nim mogę ćwiczyć oko, obróbkę. Poprosze o kilka słów, no chyba, że jest źle, ale i wtedy tez byłoby dobrze o tym wiedzieć.


    dzięki dla tych co chcą pomóc...
    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 E FL ED VR

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darek_d Zobacz posta
    Ostatnio pokazywane moje zdjęcia są coraz słabsze, tak sądzę, po znikomych podpowiedziach z waszej strony,
    Nie przejmuj się, jak nikt nic nie pisze to przeważnie jest poprawnie i normalnie...
    Komenty lecą jak jest wybitnie dobrze lub bardzo słabo..

    Co do zdjęcia to ładnie i czysto... (szkoda że bobra nie ma /żarcik/)
    pozdr

  3. #3

    Domyślnie

    Technicznie wszystko mz jest dopracowane bardzo dobrze. Mam co prawda wrażenie lekkiego przeostrzenia na krzaczorach, ale być może tak padało na nie ostre światło.
    Niestety, kompozycja zdjęcia mi nie leży - niebo jest nieciekawe, dół wydaje się zwyczajnie wydeptany, w środku kadru także nie dostrzegam zatrzymującego wzrok tematu... Jak dla mnie technicznie dobry, ale jednak "pstryk"
    "Myśleć, że się coś wie, to najlepsza obrona przed dowiedzeniem się czegoś" - Terry Pratchett
    Pozdrawiam! Jacek

  4. #4

    Domyślnie

    Gdybyś stanął bardziej w prawo- tak by linia horyzontu była równoległa do rzeki....
    Gdybyś kosztem nieba i śniegu w poziomie kadrował....
    To lista życzeń. Reszta ok

  5. #5

    Domyślnie

    Technicznie jest ok, ale kadr, oraz sam widoczek jako taki nie przykuwa uwagi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •