Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Było zimno

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez teh_14m3 Zobacz posta
    sorry ale kompletnie nie rozumiem.
    po prostu koledzy w barwnym komentarzu przedstawiają Ci swoje zdanie na temat tej fotografii - a ponieważ zdjęcie jest naprawdę słabe, więc trudno coś sensownego napisać - nie masz tutaj przemyślanej kompozycji, brak motywu głównego (zawsze można powiedzieć ze jest motyw np.śnieg, pole ect. ale chodzi o taki motyw który trafi do widza i go zainteresuje ) dlatego przekrzywiony kadr wygląda tak jakbyś nacisnął spust aparatu przypadkowo podczas przewracania się


    pozdrawiam

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    po prostu koledzy w barwnym komentarzu przedstawiają Ci swoje zdanie na temat tej fotografii - a ponieważ zdjęcie jest naprawdę słabe, więc trudno coś sensownego napisać - nie masz tutaj przemyślanej kompozycji, brak motywu głównego (zawsze można powiedzieć ze jest motyw np.śnieg, pole ect. ale chodzi o taki motyw który trafi do widza i go zainteresuje ) dlatego przekrzywiony kadr wygląda tak jakbyś nacisnął spust aparatu przypadkowo podczas przewracania się
    stawiam flaszkę temu komu uda się zrobić taki kadr przypadkowo przy przewracaniu, nie przekadrowując oczywiście co do zdjęcia to jakimś wielkim fanem jego akurat nie jestem, wrzuciłem tutaj bo kompletnie zdania na ten temat nie miałem. Co do braku przemyślanej kompozycji zgodzić się nie mogę ale kłócić mi się na ten temat nie chce.

    Poza tym dla wiadomości: jest to jezioro i człowiek w tle łowi ryby. Pogoda mnie z rana zaskoczyła i ogólnie nie było niczego ciekawego naokoło. Dodatkowo zdjęcie będzie pewnie mrugało (czasem go nie będzie widać) bo kiepski serwer jest, a nie dlatego że usunąłem ze względu na niski poziom

  3. #13

    Domyślnie

    O co kaman??????
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  4. #14

    Domyślnie

    hmmm...

    Mnie na swój sposób się do spartolone zdjęcie podoba. Podoba mi się to, że jest to coś nowego. Jest to jakieś inne spojrzenie na temat. Niestety cała reszta leży i kwiczy. Skos, który tu raczej jest niepotrzebny, ślady "nie prowadzą" a "są", do tego szaro buro i nijako...

    ... a o tą flaszkę to spróbuje powalczyć
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

  5. #15
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Nie widzę tego. Generalnie zdjęcie nieostre na śniegu, co w tym przypadku jest to ważne bo ostrość wydobyłaby fakturę śniegu. A faktura w tym przypakdu byłaby ważna. Nie rozumiem też dlaczego muszę przechylać głowę aby się na to patrzeć.
    Poza tym nie rozumiem przekazu.

  6. #16

    Domyślnie

    to może ja wyjaśnię bo pojawiło sie to już tutaj niejednokrotnie. Nie ma tu żadnego przekazu, tytuł posta jest taki a nie inny bo było mi wtedy zimno. Wiem, że obecnie w modzie jest dorabianie filozofii do zdjęć i pewnego rodzaju artyzmu ale tutaj bardziej skłonny byłbym do określenia "autyzm"

  7. #17

    Domyślnie

    .................... co do zdjęcia to jakimś wielkim fanem jego akurat nie jestem, wrzuciłem tutaj bo kompletnie zdania na ten temat nie miałem...................




    ..... no, i niech tak pozostanie , ................ czekamy na następne

  8. #18

    Domyślnie

    Skoro to jest wędkarz na jeziorze, to myślę, że temat miałeś dobry, byłoby ciekawie gdybyś podszedł bliżej, jako sztafaż użył kępy trawy, a w tle umieścił wędkarza lub pstryknąć samego wędkarza tak aby wyszedł minimal
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •