Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 69 z 69
  1. #61

    Domyślnie

    Wojtek tylko 5 z nas pogrubił. Chyba, że lista nie jest zaktualizowana. Czekamy

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pap911 Zobacz posta
    ja mam tylko nadzieję że tym razem nie minąłem się z tematem bo zapasowego pstryka mam mizernego
    Nie martw się - będzie dobrze. A poprzednia Ci się przynajmniej przydała w innych celach

    Cytat Zamieszczone przez R.i.P. Zobacz posta
    Ja myślę, że będzie więcej niż 5 prac (czyli więcej niż połowa). No nic... czekamy na ogłoszenie pojedynku.
    Jednak będzie tylko 5 - choć to i tak norma bo nigdy jeszcze nie było tak żeby wszyscy przysłali. Głupio się przyznać ale mojej też nie będzie - nie podołałem...


    Głosowanie dziś w godzinach popołudniowych.

  3. #63

  4. #64

  5. #65

    Domyślnie

    No i kolejny raz dałem zadka Miałem fajny pomysł, ale model nie dał rady... cóż, może następnym razem się uda.
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elix Zobacz posta
    Nie martw się - będzie dobrze. A poprzednia Ci się przynajmniej przydała w innych celach
    ...
    Głupio się przyznać ale mojej też nie będzie - nie podołałem...
    w tej chwili w tych innych celach pełni rolę zapasowa z dobrych - 'korn - issues' xP
    wynikła z nieporozumienia wróci później.

    szkoda, że się nie udało. ale wyzwań pewnie jeszcze będzie więc nic straconego

    Pozdrawiam, Konrad

  7. #67

    Domyślnie

    Konrad - trza było tego Korna podesłać - powiem Ci, że to jedna z okładek którą sam brałem pod uwagę, ale nie znalazłem odpowiedniego "miśka"

  8. #68

    Domyślnie

    No to chyba nie tylko Wy o tym myśleliście ;] Ja już miałem misia i przymierzałem się do "odcięcią uszu" kiedy to nadeszła Żonka i niestety skończyło się jedynie na pomyśle :O

  9. #69

    Domyślnie

    haha, widać podobne gusta muzyczne(okładkowe?) mają użytkownicy forum.
    Stworzenie okładki do tej płytki kOrna było dla mnie oczywistością, jako że mam swojego pluszaka jeszcze z okresu wczesnodziecinnego i wisi sobie dumnie na ścianie
    Wysłałem jednak coś co mi zajęło sporo więcej czasu i do czego robiłem dwa podejścia, aby wyszło jako tako. Płyty osobiście nie znam, pokusiłem się o jedną z ulubionych płyt przyjaciółki.

    I tak oto Żonka ocaliła bezbronnego misia od wiecznego kalectwa.

    Ciekawa by była rywalizacja gdyby wszyscy uczestnicy wysłali 'reprodukcję' tej samej okładki

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •