Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 69
  1. #1

    Domyślnie [Wyzwanie] Reprodukcja, czyli sam zrób okładkę swojej ulubionej płyty

    Z racji tego, że zrobił nam się mały zastój w wyzwaniach przyszedł mi do głowy taki pomysł: Próba odtworzenia okładki jakiegokolwiek albumu muzycznego jaki przyjdzie Wam do głowy.

    Niniejszym zaprasza więc do bitwy:

    REPRODUKCJA

    Chciałbym także aby zrobić to jak najbardziej fotograficznie jak się tylko da, a więc unikać kolaży i innych mało-fotograficznych technik, a edycję w PSie ograniczyć do niezbędnego minimum.

    Prace w formie dyptyku składającego się z dwóch kwadratowych zdjęć - po lewej praca, po prawej oryginalna okładka.


    Pozostałe zasady:

    1. Można przysłać jedną prace na tę edycję.
    2. Praca w formacie jpg nie może mięć więcej, niż 1024 px na dłuższym boku i do 350kB objętości.
    3. Adres do wysyłki: pojedynki@gmail.com
    4. W temacie maila proszę wpisać "Reprodukcja"
    5. Zdjęcie proszę koniecznie oznaczyć nickiem w nazwie pliku.
    6. W treści maila proszę podać źródło skąd pochodzi oryginalna okładka (link, adres strony itp.)
    7. Nie można korzystać z "szuflady".
    8. W zabawie biorą udział zdjęcia niepublikowane dotychczas na forum.
    9. Technika dowolna - bez fotomontaży, kolaży itp
    10. Czas nadsyłania prac upływa 22 marca o 23:59


    Kto chętny?

    Lista uczestników:
    1. elix
    2. farizer
    3. pap911
    4. nem
    5. hackermuz
    6. kaeF
    7. krzyzne
    8. kuba_rsx
    9. exchilex
    10. R.i.P
    Ostatnio edytowane przez elix ; 22-03-2010 o 09:16 Powód: aktualizacja listy

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elix Zobacz posta
    zrobić to jak najbardziej fotograficznie jak się tylko da, a więc unikać kolaży i innych mało-fotograficznych technik
    proponowalbym chocby odrobine poczytac o fotografii przed palnieciem takiego babola
    ciezko powiedziec o kolazu ze nie jest malarska lub fotograficzna technika
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  3. #3

    Domyślnie

    Masz rację - nigdy nic nie czytałem o fotografii - gwoli ścisłości napisałem "mało-fotograficznych" technik jako skrót myślowy i podejrzewam, że każdy przy odrobinie dobrej woli wie co miałem na myśli.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elix Zobacz posta
    Masz rację - nigdy nic nie czytałem o fotografii - gwoli ścisłości napisałem "mało-fotograficznych" technik jako skrót myślowy i podejrzewam, że każdy przy odrobinie dobrej woli wie co miałem na myśli.
    nie unos sie tak od razu ..
    kolaz jest akurat technika tak popularna ze niemal zintegrowana z fotografia ..

    poza tym reprodukcja jako taka - to obraz obrazu,zdjecie zdjecia .. jak sobie to wyobrazasz? kto najlepiej wykona zdjecie okladki?
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  5. #5

    Domyślnie

    sailor - nie unoszę się - po prostu nie chce mi się wierzyć, że nie rozumiesz o co chodzi - starałem się tak opisać to wyzwanie żeby było w miarę jednoznaczne i żeby zasady były interpretowane przez wszystkich w miarę jednakowo. Doświadczenia różnych wcześniejszych wyzwań pokazały, że czasem złe sformułowanie zasad i tego co wolno, a co nie prowadziło do nieporozumień i "nadinterpretacji" tematu.

    Samo słowo "reprodukcja" jest używane szerzej także jako odtworzenie, odwzorowanie i w tym kontekście go tutaj użyłem.

  6. #6

    Domyślnie

    Ja się piszę na to ! ;] Fajny pomysł
    "nie pióro czyni obraz lecz malarz"
    Pozdro Kuba

  7. #7

    Domyślnie

    wchodzę. podajemy wcześniej jaką okładkę 'tworzymy'? czy dopiero ją ujawniamy przy pokazywaniu efektów?

    Oczywiście na naszej okładce ma się znaleźć wyknawca i nazwa albumu?
    Ostatnio edytowane przez elix ; 02-02-2010 o 22:14 Powód: połączyłem ;)

  8. #8

    Domyślnie

    Myślę, że ciekawiej będzie jak "oryginał" będzie utrzymany w tajemnicy do czasu rozpoczęcia głosowania. Co do nazwy i tytułu to mz nie jest to konieczne.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elix Zobacz posta
    (...)
    Prace w formie dyptyku składającego się z dwóch kwadratowych zdjęć - po lewej praca, po prawej oryginalna okładka.
    (...)
    2. Praca w formacie jpg nie może mięć więcej, niż 900 px na dłuższym boku i do 300kB objętości.
    (...)
    Dobrze kombinuję, że w takim razie "nasza" okładka będzie mogła mieć max 450x450px?
    And I am not frightened of dying. Any time will do, I don't mind.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez axer Zobacz posta
    Dobrze kombinuję, że w takim razie "nasza" okładka będzie mogła mieć max 450x450px?
    Tak by wynikało Myślisz, że to za mało?

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •