Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 69
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzyzne Zobacz posta
    Dzięki
    i potwierdzam udział
    A spróbuj tylko się wycofać albo nie przysłać pracy!

  2. #22

    Domyślnie

    aż tak narazić się nie mogę
    praca będzie bo fajna zabawa przy tym się szykuje
    48ProjectBlog[/CENTER]

  3. #23

    Domyślnie

    Temat fajowy Pomyśle...

  4. #24

    Domyślnie

    I ja jestem chętny. Może uda mi się coś tam przyzwoitego stworzyć chociaż też egzaminy na karku :\
    D300s || 17-55 f/2.8 || 85mm f/1.4D || 50mm f/1.4G || 35mm f/1.8G || Manfrotto 190XPROB+496RC2

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elix Zobacz posta
    sailor - nie unoszę się - po prostu nie chce mi się wierzyć, że nie rozumiesz o co chodzi - starałem się tak opisać to wyzwanie żeby było w miarę jednoznaczne i żeby zasady były interpretowane przez wszystkich w miarę jednakowo. Doświadczenia różnych wcześniejszych wyzwań pokazały, że czasem złe sformułowanie zasad i tego co wolno, a co nie prowadziło do nieporozumień i "nadinterpretacji" tematu.

    Samo słowo "reprodukcja" jest używane szerzej także jako odtworzenie, odwzorowanie i w tym kontekście go tutaj użyłem.
    Czy masz na myśli PASTISZ?
    NIKON

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darex Zobacz posta
    Czy masz na myśli PASTISZ?
    Nie do końca. Pastisz, choć w gruncie rzeczy dotyczy tego tematu, może sugerować zabarwienie żartobliwe, a nie do końca o to chodzi. (Choć jest to oczywiście jak najbardziej dopuszczalne). To już chyba bardziej wolał bym Parafraza

  7. #27

    Domyślnie

    O! To skoro termin przesunięty, a ja jako student obawiałem się, że nie dam rady, teraz proszę o dopisanie
    Pozdrawiam, Filip Kujawski
    D90 | T17-50 2.8 VC | N50 1.8 | METZ 48

  8. #28

  9. #29
    st
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    proponowalbym chocby odrobine poczytac o fotografii przed palnieciem takiego babola
    ciezko powiedziec o kolazu ze nie jest malarska lub fotograficzna technika
    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    nie unos sie tak od razu ..
    kolaz jest akurat technika tak popularna ze niemal zintegrowana z fotografia .. [..]
    No tak... Znowu kucha jak mawiają dzieci na podwórku... Kolaż jest techniką artystyczną! Nie fotograficzną, a już tym bardziej nie jest "nieomal zintegrowana z fotografią"! Może ją wykorzystywać i owszem. Bo jeśli ktoś weźmie i przedrze 2 zdjęcia (na domiar nie swoje, na przykład z gazety jakiejś), i złoży po jednej części z każdego z nich, oprawi w antyramę to czy twórca ten będzie fotografikiem??? I w którym momencie użył techniki fotograficznej by je stworzyć? Nawet jeśli zrobi to ze swoimi zdjęciami to będzie to dzieło tylko częściowo fotograficzne. W odniesieniu tylko do fotografii użytych w nim. Dopiero sfotografowanie czegoś takiego zmieni nam klasyfikację dzieła. Ale będzie to wtedy fotomontaż. Czy tworząc kolaż z dwóch obrazów autor stanie się artystą malarzem? Kolaż z definicji jest technikę "interdyscyplinarną" Tak więc kolaż jest mało fotograficzną techniką choć sama fotografia jest częstym medium w nim wykorzystywanym...

    Pozdrawiam

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sturnus Zobacz posta
    Czy tworząc kolaż z dwóch obrazów autor stanie się artystą malarzem?
    Oczywiście, właśnie ja w ten sposób stałem się malarzem.


    A co poniektórzy - fotografikami.


    (Tak pół żartem (pierwszy akapit), pół serio (drugi akapit))

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •