Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 69
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elix Zobacz posta
    Tak by wynikało Myślisz, że to za mało?
    Trochę mało, limit szerokości na forum to chyba 1024, więc może być 612px przy założeniu, że dajemy obok siebie a nie jedno nad drugim.

    Pomysł fajny, zastanawiam się czy nie powalczyć.
    And I am not frightened of dying. Any time will do, I don't mind.

  2. #12

    Domyślnie

    axer - nie zastanawiaj się tylko walcz

    Co do tej szerokości to max wychodzi 512 więc niech tak będzie - maksymalna dozwolona forumowa szerokość 1024. Już uaktualniłem w pierwszym poście.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elix Zobacz posta
    axer - nie zastanawiaj się tylko walcz

    Co do tej szerokości to max wychodzi 512 więc niech tak będzie - maksymalna dozwolona forumowa szerokość 1024. Już uaktualniłem w pierwszym poście.
    Widzisz - i właśnie dlatego się zastanawiam. Skoro 1024 nie umiem na pół podzielić to się za zdjęcia mam brać...?

    Bardziej serio - mam trochę napięty okres w życiu, a nie lubię nie dotrzymywać słowa, więc z deklaracją udziału jeszcze się wstrzymam.
    And I am not frightened of dying. Any time will do, I don't mind.

  4. #14

    Domyślnie

    Eee tam - powszechnie wiadomo że matematyka jest znacznie trudniejsza niż fotografia

  5. #15

    Domyślnie

    Z ostatnim wyzwaniem podarowałem nieco zadka (tak to jest jak się robi coś na ostatnią chwilę), ale tym razem słowo, że wyślę pracę - bardzo proszę o dopisanie
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  6. #16

    Domyślnie

    Noo Wojtuś podoba mi się to Proszę mnie dopisać

  7. #17

    Domyślnie

    Pomysł jest, mam nadzieję, że starczy czasu i chęci na realizację. Proszę o dopisanie do listy
    Pozdrawiam, Kamil
    Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25

  8. #18

    Domyślnie

    świetny pomysł !
    Drodzy Koledzy wnoszę o przesunięcie daty oddania prac na pierwszy tydzień marca !
    Dajcie powalczyć studentom (ostatni egzamin 25 lutego)
    Jeżeli się zgodzicie to wchodzę !
    48ProjectBlog[/CENTER]

  9. #19

    Domyślnie

    OK - tydzień opóźnienia nie robi specjalnej różnicy tak więc jeśli chcesz w to wejść to przesuwam termin i Cię dopisuję

  10. #20

    Domyślnie

    Dzięki
    i potwierdzam udział
    48ProjectBlog[/CENTER]

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •