Podpis pominę i przejdę do rzeczy - miły set, choć niestety faktycznie za dużo kadrów z rękoma przy twarzy. 1 i 2 fajnie, jasno, biało - ciekawie się to komponuje z kontrastujacymi mocno obrysowanymi oczami. 3 bardzo fajna. Najsłabsza moim zdaniem 4, bez wyrazu.
Set mi się podoba, bo dziewczyna ma emocje w oczach. Dobra robota.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami