Witam Państwa i zapraszam w imieniu kolegów i swoim.
Mam nadzieję, że będzie się działo.
Po drodze zaliczę jeszcze jedno fajne miejsce ale o tym później.
pozdrawiam
Jastrząb (było Jurgen)![]()
Szukaj
Witam Państwa i zapraszam w imieniu kolegów i swoim.
Mam nadzieję, że będzie się działo.
Po drodze zaliczę jeszcze jedno fajne miejsce ale o tym później.
pozdrawiam
Jastrząb (było Jurgen)![]()
Skontaktuj się z nami