Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Anita

  1. #1

    Domyślnie Anita

    Witam wszystkich,po raz drugi na forum chcę pokazać próbę portretu mojego wykonania.
    Jak na razie mogłem podziwiać prace doświadczonych kolegów które często wzbudzały mój zachwyt i pewnego rodzaju zazdrość.
    Łatwo się innych ocenia lecz sztuką jest pokazać samemu coś do oceny innym.

    1.

    2.

    3.

    4.

    i na koniec taka próba retro

    -"Żyj na huśtawce życia,Żyj ! Bo tylko raz dany nam czas !!!"-

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2009
    Miasto
    Warmia i Mazury
    Posty
    57

    Domyślnie

    1 i 4 najbardziej mi się podobają, ciekawe jak w kolorkach zaprezentowały by się te fotografie, lekkie pastelowe barwy.
    D80, N18-55AF-S f3,5-5,6G VR, T55-200f4-5,6 AF LD Di II, H50 f2

  3. #3

    Domyślnie

    Spokojna, delikatna fotografia. 1 i 3 dla mnie najlepsze. Myślę, że śmiało można je pokazywać.
    Jarod
    "Wychodź na zewnątrz więcej, ale rób mniej zdjęć"

  4. #4

    Domyślnie

    Zapomniałem jeszcze o takim ujęciu.

    -"Żyj na huśtawce życia,Żyj ! Bo tylko raz dany nam czas !!!"-

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2009
    Miasto
    Warmia i Mazury
    Posty
    57

    Domyślnie

    Te zapomniane ujęcie bardzo na tak. Pozdrawiam.
    D80, N18-55AF-S f3,5-5,6G VR, T55-200f4-5,6 AF LD Di II, H50 f2

  6. #6

    Domyślnie

    moja rada.... zmień modelkę, bo ta jakaś taka zniechęcona do fotografowania. Wygląda jakyś ja zmusił do zdjęć (a to jest karalne )
    | D600 + MB-D14 | 15-30mm f/2.8 | 50mm f/1.4 | 85mm f/1.8 | SB900 | GoPro | Lowepro |

  7. #7

    Domyślnie

    Przeszkadzają mi widoczne pory na twarzy. Nie dało się tego jakoś wygładzić?

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcello78 Zobacz posta
    Przeszkadzają mi widoczne pory na twarzy. Nie dało się tego jakoś wygładzić?
    Sama modelka pozwoliła mi pokazać te zdjęcia ale zaznaczyła że bez retuszu.
    To i nic z tym nie robiłem.
    -"Żyj na huśtawce życia,Żyj ! Bo tylko raz dany nam czas !!!"-

  9. #9

    Domyślnie

    o jezu....
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    200

    Domyślnie

    Bardzo miłe w odbiorze i tym lepiej dla mnie że bez retuszu uwielbiam takie
    System "C"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •