Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Magda -------- Debiut na forum

    Witam
    Forum czytam od kilku lat bardzo uważnie, czasami coś napiszę, ale nigdy nie pokazywałem tu swoich zdjęć, aż do dzisiaj gdy siedząc i oglądając zdjęcia na nikonowskim forum stwierdziłem, czego ja się boję? Przecież najwyżej stwierdzą (użytkownicy), że moje wypociny są do d.... Takim sposobem postanowiłem się otworzyć na krytykę. Ktoś kiedyś napisał tu w pewnym temacie, że takie pokazywanie zdjęć pozwala zobaczyć swoje błędy i można wiele się nauczyć dzięki opiniom innych fotografujących. Mam nadzieję, że tak właśnie ze mną będzie, więc proszę o rady i opinie

    Magda







    Zdjęcie tworzy człowiek, nie aparat
    Magiera Blog

  2. #2

    Domyślnie

    Na blogu masz kilka fajnych fotografii. Z tych co pokazałeś jedynka nie przypadła mi do gustu - cera jest dziwna, poza też nijaka. W drugim oprawka okularów "przecięła" patrzałki, no i niepotrzebnie modelka zasłoniła usta... ale to takie moje osobiste odczucia, bo ja się nie znam

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Beskid Śląski
    Posty
    242

    Domyślnie

    nie jestem "fachowcem" w fotografi,a tym bardziej w portretach ale przepalenia na szaliku i twarzy,psują zdjęcie nr1,chyba za mocny kontrast też .Poza tym w sumie mało ciekawe pozy i mimika twarzy.Jeżeli te przepalenia to efekt obróbki,to warto jeszcze raz popracować,żeby się czegoś nauczyć,może winiete jakąs dodać?
    Na dwójce może troche głowy przyciąć od góry,i spróbować w b&w ?ale i tak przysłonięta w ten sposób twarz nie najlepiej wygląda.

    Pozdrawiam
    De siedem set.

  4. #4

    Domyślnie

    Jedynka przepalona celowo, kontrast na wyrost też. Dwójka no rzeczywiście lepsze było by bez zasłoniętych ust, teraz to widzę, dzięki
    Zdjęcie tworzy człowiek, nie aparat
    Magiera Blog

  5. #5

    Domyślnie

    Jak na kilka lat czytania forum to słabo. Gdybyś nie napisał tego, to bym rzekł: podglądaj innych i spróbuj ponownie, wstaw coś za jakiś czas...

    Przepały, 'plamy' na buzi, kadrowanie, pomysł, tło - do wymiany

  6. #6

    Domyślnie

    Nie zrażaj się tylko wrzuć kolejne foty a te ... no coż, do głębokiej szuflady schować (szczególnie fot. 2).
    Fot. 1 - nie wiem co jest tematem fotografii. Czy: Uwaga zachwilę się ściana zawali i ja ją trzymam, czy może coś innego (?)
    Fot. 2 - z góry sorry ale muszę to napisać bo tak mi się to skojarzyło. Pierwsze moje wrażenie, to że modelka ma nudności.
    Reszta jak wyżej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •