Close

Strona 5 z 40 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 394
  1. #41

    Domyślnie

    Hehe wejdź w zakładkę: http://www.fotoreflex.com/lab/index....ed68bb213104c6

    tam jest co i jak. Co do programu to rejestracji dokonujesz w momencie wysyłania pierwszego zlecenia. Ważne jednak, żebyś od razu podał kod promocji. Jak poprosisz w uwagach o plik kalibracyjny to dostaniesz odbitkę+plik w postaci cyfrowej do kalibracji. Powodzenia. W razie pytań pisz - w końcu ja ten system kiedyś stawiałem

  2. #42

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    Hehe wejdź w zakładkę: http://www.fotoreflex.com/lab/index....ed68bb213104c6

    tam jest co i jak. Co do programu to rejestracji dokonujesz w momencie wysyłania pierwszego zlecenia. Ważne jednak, żebyś od razu podał kod promocji. Jak poprosisz w uwagach o plik kalibracyjny to dostaniesz odbitkę+plik w postaci cyfrowej do kalibracji. Powodzenia. W razie pytań pisz - w końcu ja ten system kiedyś stawiałem
    Ja to jakiś osiołek jestem... ale coś mi nie idzie. ściągnąłem program, zainstalowałem. Przy uruchomieniu wybrałem "nowy użytkownik" i pokaząło mi się coś takiego:


    Nic poza mozliwością wyjścia i odpaleniu pomocy gdzie nic na temat takiej sytuacji nie ma, nie mogę zrobić... czy zrobiłem coś nie tak ?
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  4. #44

    Domyślnie

    A nie masz jakiegoś firewalla? Przed chwilką pobrałem soft, uruchomiłem i dyga ok.... Rozumiem, że masz XP? Bo jeśli coś starszego to zainstaluj sobie tą wersję pod win me/98. Sam nie wiem. Sprawdź w folderze programu w Program Files error.log, może tam siedzi rozwiązanie. Wersja pod Vistę też już powinna działać.

  5. #45

    Domyślnie

    Korzystał ktoś może z takiej możliwości,obróbka samemu to kuszące tylko ile takie coś kosztuje.jeśli ma ktośjakieś informacje proszę siępodzielić.
    http://www.fociarnia.pl/skan.htm
    F80,MB-16,N.35-70 2.8 D D90 ,MB-D80 N. 17-55 2.8 G IF ED AF-S,N. 60 2.8 G ED Micro,N. 80-200 D ED NEW, SB-900, 055PROB+486RC2+MBAG80,LOWEPRO NOVA 5 AW,KENKO-Macro,KENKO 1,4 DG
    Grupa ,,SABAT,,

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tojo Zobacz posta
    FotoGochy nie polecam! Prawie dwa tygodnie temu złożylem zamowienie i zapłacilem. Do dzisiaj zadnego odzewu, mimo kilku maili z zapytaniem. Te ich zapewnienia i obietnice z Allegro to tylko mrzonki ...
    to zaczekaj aż dostaniesz te ich "profesjonalne" żółto-zielonkawe, pełne artefaktów odbitki - wtedy dopiero sie przekonasz co to mrzonki

    a spróbuj coś złego o ich 'profesjonaliźmie' w komentarzu napisać... uuu przesrane - momentalnie staniesz się złodziejem, wyłudzaczem odbitek, nie znającym się na niczym, ślepym laikiem

    Foto_gocha - szczerze nie polecam!!! fuszerka i tandeciarstwo jakich mało !!!

    Natomiast Pamprofi nie raz bardzo mile mnie rozczarował - byłem pełen podziwu, że za taką cenę dostałem takie odbitki - polecam!!!

  7. #47

    Domyślnie

    Zapraszam na www.fotomi.pl. Dla zainteresowanych mogę spokojnie wywołać kilka zdjęć na próbę gratisowo. A jakość odbitek z Frontiery... Zainteresowani pewnie znają...

  8. #48

    Domyślnie (prawie)reklama ;-)

    zawsze wywolywalem fotki w www.superfoto.pl i bylo OK, raz zdazylo mi sie w fotojokerze - nie polecam...
    teraz sprobowalem uslug kolegi z forum _adam_t czyli www.fotomi.pl i jestem BARDZO zadowolony, szybko i profesjonalnie a jakosc odbitek super!
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  9. #49

    Domyślnie

    a nie mówiłem
    to super zakład, to była moja firma, także jakość musi być top i klientela zawodowa
    jeszcze do do końca ubiegłego roku miałem w tej spółce udziały

  10. #50

    Domyślnie

    a ja szczerze mówiąc jeśli potrzebuję dużo, tanio i szybko to korzystam właśnie z FotoJoker, nie spodziewam się super jakości ale do albumu wystarczy ;]
    Zapraszam Michał Klimont
    Tutaj nie radzę zaglądać: Click
    [/I]

Strona 5 z 40 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •