Close

Strona 4 z 40 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 394
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    Ja na szczęście mam jeszcze dostęp do frontiera,.
    w mojej firmie też stoi Frontiera
    zaraz nas wywalą z tego forum na PW

  2. #32

    Domyślnie

    Dzięki dobrym opiniom Alfa skorzystałem z fotolabu, jestem pod wrażeniem
    Nikon

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marekon Zobacz posta
    Dopiszę się do wątku,ale mnie interesują tradycyjne materiały a szczególnie slajdy razem ze skanowaniem i ramkami.Ma ktoś namiary na coś takiego w sieci.Czy ktoś miał do czynienia w Lublinie http://www.foto-scan.go.pl/.Prosze o informacje nikoniarzy z Lublina .Dzięki
    Miałem do czynienia i mam nadal z Foto - skanem - a dokładniej wołam tam slajdy, właśnie wysłałem tam dzisiaj 4 rolki Velvii i czasami skanuje.
    Zdecydowanie polecam. Jeżeli chodzi o wołanie slajdów to nie ma alternatywy w Lublinie jako takiej, chyba jeszce na Narutowicza wołaja - ale nigdy nie korzystałem z ich usług.
    Trza kupić NIKONa new sezon w PLS Sovia and PLK MKS

  4. #34
    martinn
    Gość

    Domyślnie

    Witajcie, a czemu nikt do tej pory nie wymienił superfoto.pl ?

    Niewiele robiłem w innych labach, ale ich jakość mi odpowiada

    pozdrawiam
    martinn

  5. #35

    Exclamation W lutym umnie 10*15 royal za 0,39gr a 9*13 za 0,29gr

    Mam promocje w lutym 2007 50% taniej odbitki cyfrowe za 10*15 kodak royal 0,39zł a 9*13 kodak royal
    Polecam uporządkować archiwa i przelać je na papier.

  6. #36

    Domyślnie

    0,39zł ?
    słabo
    to jest promocja http://www.allegro.pl/item160350060_...promocja_.html
    ale aukcja trwa jeszcze tylko kila dni

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gawronnek Zobacz posta
    ja korzystam z www.lab-net.pl jestem z nich bardzo zadowolony, jednak warunkiem poprawnego wywołania zdjęć jest ich zapisanie w profilu podanym na stronie labu, za to ceny są bardzo sympatyczne

    A mógłbyś rozwinąć myśl i napisać kilka słów wyjaśnienia co oznacza ...<<warunkiem poprawnego wywołania zdjęć jest ich zapisanie w profilu podanym na stronie labu...>>
    bo troche jestem green i nie bardzo kumam
    z góry dziekuje za wyjaśnienia
    Trza kupić NIKONa new sezon w PLS Sovia and PLK MKS

  8. #38

    Domyślnie

    Tylko jaka jakość tych zdjęć na alegro puszczają na auto ,,bez żadnej korekcji,,

  9. #39

    Domyślnie

    Luk10. po pierwsze - nie lepiej samemu korygować pod siebie? Po drugie - podejrzewam, że gdzie jak gdzie ale u jchyra raczej obciachu nie będzie. Jeśli zaś rzeczywiście chcesz mieć pewność co do korekcji, to www.fotoreflex.com - tam w programie masz opcję zdjęcia z/bez korekcji w tej samej cenie. Kod promocji "2007" jeszcze działa..

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    Luk10. po pierwsze - nie lepiej samemu korygować pod siebie? Po drugie - podejrzewam, że gdzie jak gdzie ale u jchyra raczej obciachu nie będzie. Jeśli zaś rzeczywiście chcesz mieć pewność co do korekcji, to www.fotoreflex.com - tam w programie masz opcję zdjęcia z/bez korekcji w tej samej cenie. Kod promocji "2007" jeszcze działa..
    A mógł byś mi "naświetlić" jak można się zarejestrować i jak dostawać te kody sms-em ?! Nigdzie nie mogę tam na stronie znaleźć takowej opcji… Będę wdzięczny za pomoc.
    Pozdrawiam Marcin
    "Zdjęcie można zrobić wszystkim, tylko po co się męczyć skoro jest Nikon "
    "Oby piękno miało moc wzbudzania dobra..."

Strona 4 z 40 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •