Witam wszystkich
Na wstepie troszke sie pochwale , otorz od wczoraj jestem posiadaczem tej oto puszki D90![]()
Sprzet bomba , przeszedlem z D60.
Ale no wlasnie , kupilem sama puche , podpinam wczoraj w domu z wszystkimi obiektywami jakie mam i na kazdym jest widoczny BF.Jedynie sigma 17-70 od ogniskowej 17 do jakis 35 mm jest widoczny a potem do 70 jest juz ok,pozostale szkal jakie mam w podpisie wystepuje BF.
I teraz tak tu sie ciesze z nowego nabytku a tu taka niespodzianka w postaci BF
Najbardziej zalezy mi na Sigmie 17-70 i mam do was takie pytanie i prosze o rade , czy jest sens wysylac nowy aparat do kalibracji do Gdyni?z poprzednim body super wykalibrowali mi mi sigme 70-300, ale rozumiecie nowy nabytek i juz wysylac?Niestety nie wymienie juz puchy bo mam podbita gwarancje , a pani z FJ mowila ze gdy klient odbiera sprzet to od razu podbijaja karte i jak cos to juz potem tylko serwis, ogolnie aparacik nie ma zadnych problemow , wszystko jest ok tylko ten BF mnie doluje.
Prosze o rady i moze jakis pomysl.
Z gory dzieki i pozdrawiam.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami