Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43
  1. #1

    Domyślnie Walcze z obrobka....

    Mam takie zdjecia jak ponizej.....
    Probuje osiagnac zadowalajacy efekt......
    Co sadzicie, jak wyszlo??

    1.



    2.


  2. #2
    Gaduła
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Kamieniec Ząbkowicki
    Posty
    3 038

    Domyślnie

    Jestem za jedynką..obróbka jest ok mz.
    D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5

  3. #3

    Domyślnie

    Jedynka wyszla ladnie, ale moze byc lepiej. Woda jest piekna, z nieba bym jeszcz cos wycisnął - szczegółnie pomaranczowy kolor, troszke ciemniej bym ta czasc widzial. Moze z trawa na skle cos jeszcze wymyslisz

  4. #4

    Domyślnie

    trudne i jedno i drugie ale nieraz sa takie warunki ze trudno naświetlić porządnie łączenie nieba z horyzontem zbyt duża różnica natężenia światła i choćbyś robił nie wiem co to trudno jest prawidłowo taka fotkę
    u Ciebie najlepiej jest na jedynce generalnie fajna fota - dwójka jest technicznie troszeczkę słabsza ale mnie się podoba

  5. #5

    Domyślnie

    Moim zdaniem jest całkiem OK, chociaż ciężko będzie wiedzieć jaki efekt chciałeś osiągnąć

    Taka moja wizja tej fotografii w sensie co bym tam jeszcze pogmerał tj.
    Jedynka – zdjąłbym trochę niebieskiego z chmur, spróbował troszkę poszukać innych odcieni żółtego w tym słoneczku w sensie selektywnie więcej tam kontrastu i nasycenia, pas horyzontu ok 1cm trochę więcej kontrastu, oraz lekko prawa strona skały na krawędzi do przyciemnienia.
    Dwójka – tu jedynie powalczyłbym jeszcze z niebem.
    Oczywiście to tylko takie moje widzimisię
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  6. #6

    Domyślnie

    Panowie....dawno tego nie robilismy....moze wkleje NEFa na rapida i sami sie pobawicie??

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Z uwagami Mich77 jedynak się podoba, na dwójce trochę tego światła z góry brak na dole

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zaza67 Zobacz posta
    Tu go lepiej wkleisz niz na rapida http://www.speedyshare.com/
    Ale ja mam konto premium.....juz jest TU

    Pamietam ze najwiecej nauki wyciagnalem wlasnie w ten sposob Bardzo dobrych rad udzielilo mi wtedy kilkoro forumowiczow....

  10. #10

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •