Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43
  1. #21

    Domyślnie

    Grzesiek, ja to widze TAK , ale powiem Ci jedno - matryca w tym aparacie to mistrzostwo świata, dopiero teraz widze, jaki lipny mam sprzęt.

  2. #22

    Domyślnie

    Foty niezłe i się podobają, bardziej jedynka ze względu na motyw.
    Też się pobawiłem



  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tormentol Zobacz posta
    Też się pobawiłem
    Co dziwne - ja też K L I K
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  4. #24

    Domyślnie

    Wiec tak.....na te chwile powiem ze
    Skalke chce od OStrego albo Tormentola.......niebo wole moje....Ostry troche za zolto jak dla mnie.....ale moge sie mylic!
    Locter ty juz potrzebujesz tej kalibracji czy jestes przed formatem?? Wyszlo tobie fioletowo
    A co do matrycy.....no ma niezly zasieg tonalny....to fakt

  5. #25

    Domyślnie

    Może tak...? Ładny kadr.
    LED ZEPPELIN

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    ...Ostry troche za zolto jak dla mnie.....ale moge sie mylic!
    Na pewno, ja po prostu zgadywałem jak tam mogło być swoją drogą byłem zaskoczony materiałem wyjściowym - w sensie że takie pokłady drzemią w tej matrycy.
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  7. #27

    Domyślnie

    Jedynka bardzo fajna .
    Świetnie wyszła faktura wody i niebo.
    Ze skałką można by jeszcze coś zrobić, ale ogólnie jest OK.

    P.S. Może i ja coś popróbuję, później .

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ostrytux Zobacz posta
    ............swoją drogą byłem zaskoczony materiałem wyjściowym - w sensie że takie pokłady drzemią w tej matrycy.
    OSTRY......przeciez my mamy identyczne matryce......D300s ma te sama matryce co D5k i D90.....wiem ze trudno uwierzyc ale tak jest

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Może tak...? Ładny kadr.
    Widzisz Andrzeju ze temat trudny......niestety skalka u Ciebie nie wyszla.....
    Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 28-01-2010 o 11:51

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Widzisz Andrzeju ze temat trudny......niestety skalka u Ciebie nie wyszla.....
    No to jeszcze raz się zabiorę, miałem kiepską noc (potężny spadek ciśnienia) i chyba tak trochę od niechcenia podszedłem do tematu.
    LED ZEPPELIN

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    OSTRY......przeciez my mamy identyczne matryce......D300s ma te sama matryce co D5k i D90.....wiem ze trudno uwierzyc ale tak jest
    To jest dla mnie jasne miałem na myśli to, że z tak mocno niedoświetlonych miejsc można aż tyle wyciągnąć
    Przyznam szczerze, że byłem zaskoczony że jest tak "ciemno" na tym nef-ie (również tym że miałeś korektę aż o 3EV na minus), chyba mocno jestem przyzwyczajony do filtrów połówkowych i rozpiętości tonalnych jakie można dzięki nim rejestrować
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •