Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37
  1. #31

    Domyślnie

    Jedynie co tu widzę to piękną fotę w soczystych, naturalnych kolorach.
    A grzybków wolę sobie poszukać live, a nie za pomocą mikroskopu na ekranie. Poza tym w parku narodowym zbierać ich nie wolno.
    LED ZEPPELIN

  2. #32

    Domyślnie

    Bardzo ładnie, głównie pod wzgledem kolorow
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  3. #33

    Domyślnie

    Przede wszystkim kolory ...takie ciepłe i żywe... kadr dobry

  4. #34

    Domyślnie

    Cialat mam nadzieje ze sie nie obraziles... to, ze sobie oplulem monitor to pozytywnie... Usmialem sie, ze mi znalazles galazke ktora tam nie pasuje wystepluje ja
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  5. #35
    Rozmowny Awatar cialat
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Reńska Wieś/Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastian Kraus Zobacz posta
    Cialat mam nadzieje ze sie nie obraziles... to, ze sobie oplulem monitor to pozytywnie... Usmialem sie, ze mi znalazles galazke ktora tam nie pasuje wystepluje ja
    to musisz całą fote wystemplować gałązka to tylko przykład skaszanionej obróbki coś niedokładnie czytasz Panie posty no cóż ...

    co do obrażania to absolutnie nie ma o tym mowy ja byłem uczony, żeby takich błędów unikać Twój nauczyciel zapomniał, żeby Ci przekazać, ze suwaczkami trza delikatnie i że rozmemłana woda to nie to samo co gałęzie na drzewie

    pozdrówka
    Ostatnio edytowane przez cialat ; 27-01-2010 o 15:15

    Nic tak nie niszczy organizmu, jak długotrwała fizyczna bezczynność" - ARYSTOTELES

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cialat Zobacz posta
    to musisz całą fote wystemplować gałązka to tylko przykład skaszanionej obróbki coś niedokładnie czytasz Panie posty no cóż ...

    co do obrażania to absolutnie nie ma o tym mowy ja byłem uczony, żeby takich błędów unikać Twój nauczyciel zapomniał, żeby Ci przekazać, ze suwaczkami trza delikatnie i że rozmemłana woda to nie to samo co gałęzie na drzewie

    pozdrówka
    Zuch!
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  7. #37

    Domyślnie

    ładne i miłe w odbiorze.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •