Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NBA Zobacz posta
    Podzielam, ale za dużo chciałeś pokazać...
    .. ...proponujesz blendę na obiektyw,czy kryzę....?...
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  2. #12
    Rozmowny Awatar cialat
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Reńska Wieś/Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastian Kraus Zobacz posta
    Zawsze ostrze w ten sam sposob, jesli jest wiecej detali wychodzi troche inaczej... ale napewno nie jest przeostrzone.
    oj! jest, jest!!!


    no takie gałązki to raczej tam nie występują wiem bo byłem

    czasami suwaczkeim trzeba mniej pojechać, a czasami więcej tutaj trzebabyło mniej

    pozdrawiam

    Nic tak nie niszczy organizmu, jak długotrwała fizyczna bezczynność" - ARYSTOTELES

  3. #13

    Domyślnie

    Ludzie,to oddział sekcji? ....patologia....
    Ostatnio edytowane przez borregaard ; 26-01-2010 o 21:35
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  4. #14
    Rozmowny Awatar cialat
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Reńska Wieś/Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    763

    Domyślnie

    Panie Andrzej Tyś ostatnio też troszku z tym ostrzeniem pojechał Ja wskazałem miejsce gdzie to przeostrzonko na tej focie najlepiej widać bo ogólnie to wszystkie proste na niej w drabinkę pojechane są

    Nic tak nie niszczy organizmu, jak długotrwała fizyczna bezczynność" - ARYSTOTELES

  5. #15

    Domyślnie

    Znam Stołowe i wiem jak mimo przepięknych widoków trudno jest tam zrobic dobrą fotografię.

    Właśnie przez ten natłok przyrody, który urzeka na miejscu. Ciężko nim gospodarować w kadrze.

    Jak dla mnie pierwsza klasa. I to wraz z kolorami.

    Przeostrzenie? - nie popadajmy w przesadę, przecież wiadomo, że to tylko na tym znaczku widać.

  6. #16
    Rozmowny Awatar cialat
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Reńska Wieś/Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szuwar Zobacz posta
    Znam Stołowe i wiem jak mimo przepięknych widoków trudno jest tam zrobic dobrą fotografię.

    Właśnie przez ten natłok przyrody, który urzeka na miejscu. Ciężko nim gospodarować w kadrze.

    Jak dla mnie pierwsza klasa. I to wraz z kolorami.

    Przeostrzenie? - nie popadajmy w przesadę, przecież wiadomo, że to tylko na tym znaczku widać.
    Oj! nie tylko, nie tylko No mi to bardzo przeszkadza


    Nic tak nie niszczy organizmu, jak długotrwała fizyczna bezczynność" - ARYSTOTELES

  7. #17

    Domyślnie

    Ladnie ujety kadr. Pokazuje miejsce w ciekawy sposob. Kolorki tez widze na plus. Czyli sie podoba

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cialat Zobacz posta
    Oj! nie tylko, nie tylko No mi to bardzo przeszkadza

    Cialat czy Ty masz jak Kulten 150-cio calowy monitor? Ja mam 22..1920x1200 i kompletnie nie trybię o czym prawisz..?...No ,chyba ,że monitor to zoom 200-400..?...
    Tylko po co powiększać.Przy mniejszej rozdziałce będzie coś tam,ale i jakość wyświetlacza ma tu duży wpływ....Ja czasami sobie oglądam ,tak z....2 metrów..To działa...
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastian Kraus Zobacz posta
    Zawsze ostrze w ten sam sposob, jesli jest wiecej detali wychodzi troche inaczej... ale napewno nie jest przeostrzone.
    Wydaje mi sie ze ostrzymy w podobny sposob......szkola tej samej osoby
    Podoba mi sie ale kadr nie wyrywa z siedzenia!

  10. #20
    Rozmowny Awatar cialat
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Reńska Wieś/Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Cialat czy Ty masz jak Kulten 150-cio calowy monitor? Ja mam 22..1920x1200 i kompletnie nie trybię o czym prawisz..?...No ,chyba ,że monitor to zoom 200-400..?...
    Tylko po co powiększać.Przy mniejszej rozdziałce będzie coś tam,ale i jakość wyświetlacza ma tu duży wpływ....Ja czasami sobie oglądam ,tak z....2 metrów..To działa...

    mam młodsze oczy - jeszcze pozdrawiam

    P.S. Będę chciał to sobie to ścianie walnę rzutnikiem i nadal będę twierdził, ze jest obróbka skaszaniona kiedyś będzie dane nam się spotkać to wyjaśnię w czym rzecz przy jakimś złocistym trunku (niekoniecznie )
    Ostatnio edytowane przez cialat ; 26-01-2010 o 22:23

    Nic tak nie niszczy organizmu, jak długotrwała fizyczna bezczynność" - ARYSTOTELES

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •