Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Moje pierwsze!

  1. #11

    Domyślnie

    Nie wiem co to exify i winietki, ale jeżeli Pan tak mówi no to okej. No nie wiem... może mam pokazać konto na nk? ;D Z resztą nie muszę się tłumaczyć

    Pozdrawiam

  2. #12

  3. #13

    Domyślnie

    Tylko po co te (..) ? Ja bym wystemplował te kable na zdjęciu drzewa. (Numeruj zdjęcia jak wstawiasz). I nie mów per Pan. Tu wszyscy to koledzy
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  4. #14

    Domyślnie

    unikaj centralnej kompozycji,
    robiąc zdjęcie odpowiedz sobie na pytanie co chcesz tym zdjęciem pokazać, powiedzieć, bo jak nic to po co robić. Witamy na forum.

  5. #15

    Domyślnie

    Witaj na forum. Wybieram 3-kę,..jest najciekawsza kadrowo, interesująco ukazuje przestrzeń, te drzewa świetnie odsłaniają zabudowania, wygląda to bardzo tajemniczo a jednak prawdziwie.
    4-ka,..też jest do przyjęcia,..centralny kadr jest tu oczywisty, niemniej trochę banalny.
    1-ka,..zupełnie przypadkowa kompozycja.
    2-ka,..przy lepszym świetle i staranniejszej kompozycji mogła by być ciekawa fota nie koniecznie do tego działu. Pozdrawiam.

  6. #16

    Domyślnie

    ostatni będą pierwszymi - ostatnie zdjęcie - jestem za.

  7. #17

    Domyślnie

    Najlepsze ostatnie wywaliłbym kable z lewej albo jakieś linki nie wiem co to jest albo mam zwidy

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Vicnikon ; 28-01-2010 o 00:33

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •