Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Moje pierwsze!

  1. #1

    Domyślnie Moje pierwsze!

    Witam
    Mam 13 lat i aparat od przedwczoraj Wiem, że moje zdjęcia to śmiech na sali, ale chciałbym wystawić je na szkolnym konkursie oraz poznać Państwa rady




    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Ostatnie zdjecie naprwde mi sie podoba!

    Witamy

  3. #3

    Domyślnie

    Cześć. Noooo, ostatnie porządne. Jedna rada: na początek fotografuj ze słońcem za plecami uważając jednocześnie by nie sfotografować własnego cienia. Na foty pod słońce przyjdzie czas.
    LED ZEPPELIN

  4. #4

    Domyślnie

    tak to drzewo jest bardzo fajne, zdjęcie robi wrazenie starannego - podoba się

  5. #5

    Domyślnie

    Przyczepa niezły pomysł na fotografię, niemniej drzewo wygrywa w tym zestawie prac

    Jeśli mogę coś Ci poradzić, staraj się jak najczęściej patrzeć na świat przez wizjer aparatu.
    Nie koniecznie musisz zawsze nacisnąć spust migawki, zwyczajnie patrz na świat przez wizjer aparatu, jeśli tylko „wyrobisz sobie oko” reszta będzie tylko formalnością i będziesz widział to czego inni nie będą dostrzegać!
    Powodzenia i korzystaj z dobrodziejstw tego forum, im szybciej zaczynasz tym lepiej
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  6. #6

    Domyślnie

    Chcialbym sie odniesc jakos do tego i podeprzec rada Ostrytuxa i pozostalych. Czegos nie rozumiem jednak.
    Aparat od przedwczoraj. Opanowany CS 3. Swietnie obrobione foty pod slonce.
    Jesli ktos sobie robi jaja to ja sie wypisuje z tego postu.

  7. #7

    Domyślnie

    Dziękuję za rady, ale nie rozumiem ^^Pana wypowiedzi. Faktycznie, trochę obrabiałem foty, po prostu bawiłem się suwakami Aparat mam od przed przedwczoraj... znaczy rodzice mają

    Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    A ja lubię ...trójkę....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  9. #9

    Domyślnie

    Witaj na forum, zdjęcia jako ćwiczenia nie sa złe, pamietaj o tym żeby zawsze starac się zachować szczegóły w cieniach i światłach (żeby nie było czarnych ani białych plam na zdjęciu) - poprawnie dobrana ekspozycja to juz połowa sukcesu. No i ćwicz sobie oko tak ja powiedział kolega ostrytux.

    Ostatnie zdjęcie nie jest złe, a jeszcze jak byś rozjaśnił te drzewo to byłoby jeszcze lepiej. I dobrze by było jak bys się podszkolił w obróbce, w internecie jest wszystko czego co potrzeba żeby nauczyć się obróbki, więc wystarczy troche poszperać.

    Pozdrawiam.

  10. #10

    Domyślnie

    do czego się ludzie nie posuną aby parę pozytywnych opinii na temat swojego talentu przeczytać.
    Kadry faktycznie jak 13latka, obróbka nie. Bawiłeś się też w usuwanie exifów i winietki, nie?
    Żałosne.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •