Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Malta - poszukuję.....

    Czy ktoś z forum był na Malcie i ma jakiś materiał/cenne uwagi na temat tej wyspy pod kątem foto ?
    Nikon i podróże ...


  2. #2

    Domyślnie

    ojciec byl, z fajnych zdjec to zapamietalem domek zasypany lawa czy czym po wybuchu wulkanu

    i takie fajne skalki wystajace z wody tworzace portal

    mam nadzieje ze pomoglem

  3. #3

    Domyślnie

    Ja bym polecił na Malcie zwiedzenie świątyń i pozostałosci megalitycznych wyglada bardzo imponujaco i Ciekawie i w koncu to nie Stonehenge (bo ludzie pomyśla, że jest tylko jedno stanowisko z megalitami na świecie:P) jakby cos to priv :P
    Ostatnio edytowane przez Joa ; 16-02-2010 o 11:56 Powód: ort! "świontyń"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •