Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Coś …

  1. #1

    Domyślnie Coś …

    … otworkowego.

    Nigdy wcześniej nie pokazywałem na tym forum, moich fotografii otworkowych.
    Przygotowując ramy na wystawę, jakoś tak mnie naszło i pomyślałem że może coś Wam pokaże

    Drewniana kamerka otworkowa własnej konstrukcji:
    średni format 6x9, ogniskowa 24 mm, dziurka 0.25 mm, negatyw: Kodak T-MAX 400

    1.

    2.

    3.

    4.

    Pozdrawiam
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  2. #2

    Domyślnie

    Do mnie to zupełnie nie gada. Podobnie wyglądały moje pierwsze zdjęcie wywoływane w garnkach na lodówce w łazience (stała tam taka "rezerwowa" lodówka, a na niej powiększalnik Krokus 44).

    Mimo, że nie gada to jestem pod wrażeniem pasji i za to wielki szacunek i przed tym chylę czoło
    Ostatnio edytowane przez Al Koholik ; 25-01-2010 o 00:36
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

  3. #3

    Domyślnie

    Dla mnie te foty są znakomite. Podoba mi się to coś na nich. Nie wiem, wydają się takie plastyczne. Widać, że fotografia to przede wszystkim światło, czysta ich podstawa.
    Może byś dał namiary, gdzie ta wystawa? Chętnie bym sobie oblukał

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tormentol Zobacz posta
    Może byś dał namiary, gdzie ta wystawa? Chętnie bym sobie oblukał
    Poszło na PW
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  5. #5

    Domyślnie

    do mnie gada, bo to wycieczka sentymentalna - chyba się nie mylę i to jest Choinik

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    do mnie gada, bo to wycieczka sentymentalna - chyba się nie mylę i to jest Choinik
    Blisko ale nie, to jest Zamek Bolczów w Rudawach Janowickich
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  7. #7
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Ja za to chylę czoła za pasję. Niestety jestem dzieckiem cyfry i nie bardzo miałem okazje w takie coś się pobawić, a szkoda. Z serii najwięcej uroku ma 2jka mz.

  8. #8

    Domyślnie

    Kiedys juz mi pokazywales te zdjecia i powiem szczerze, ze bylem zachwycony. Pomimo mojego ukochanstwa do cyfry i landrynkowego punktu widzenia, mam ogromna radosc ogladania tego typu fotografi. Dla mnie tym bardziej mistyczne to, ze nigdy (prawdopodobnie) nie spruboje tego typu fotografiii
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  9. #9

    Domyślnie

    Cztery arcydzieła.
    Dla mnie, chociaż absolutnie nie jestem dzieckiem cyfry i z fotografią żyję zgodnie lat ho ho .... takie cacka to coś z pogranicza magii i rzeczywistości.

    Zazdroszczę posiadania.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ostrytux Zobacz posta
    Blisko ale nie, to jest Zamek Bolczów w Rudawach Janowickich
    oki, dzięki

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •