Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    to
    Gość

    Domyślnie zimowe obrazki (cz. 2)

    Witam ponownie,

    drugi dzień zabawy w śniegu za mną Mam parę kadrów i ciekaw jestem Waszej opinii.

    1. ten kadr mi się podoba, ale nie wiem, czy pusta przestrzeń z lewej strony nie psuje równowagi kompozycji...

    2.

    3.

    4.


    A bonusowo trafił mi się w lesie kowalik (chyba):
    http://forum.nikon.org.pl/showthread...81#post1708181

    Pozdr!
    Ostatnio edytowane przez to ; 24-01-2010 o 22:05

  2. #2
    to
    Gość

    Domyślnie

    Czyli nie za bardzo?

  3. #3

    Domyślnie

    Podoba mi się pomysł na ostatnim. Widziałabym to raczej w bw, bo kolor oprócz rozpraszającego nieba nic nie wnosi. Do tego winietka, mocniej z kontrastem i będzie pięknie. Wiem, bo sprawdziłam

    Reszta jak dla mnie zbyt chaotyczna.

    pzdr
    Im gorsze zdjęcie tym więcej sfrustrowanych trolli.

    www.photorganic.blogspot.com

  4. #4
    to
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asha Zobacz posta
    Reszta jak dla mnie zbyt chaotyczna.
    Wydawało mi się, że kadry są przemyślane... Ja chaosu nie widzę, ale może dlatego że widzę, to co chciałem pokazać, a nie to co pokazałem

  5. #5

    Domyślnie

    Moim zdaniem jest pokazany zimowy klimat,kadry są przemyślane..Mam uwagi do WB,jak poprzednio..Np.śnieg na jedynce jest "posypany żółtawym popiołem",na trójce zbyt żółty.Nie przeszkadza to zbytnio,ale mogło wyglądać lepiej,mz...
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  6. #6
    to
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Moim zdaniem jest pokazany zimowy klimat,kadry są przemyślane..Mam uwagi do WB,jak poprzednio..Np.śnieg na jedynce jest "posypany żółtawym popiołem",na trójce zbyt żółty.Nie przeszkadza to zbytnio,ale mogło wyglądać lepiej,mz...
    Trochę może faktycznie zbyt 'ciepły' jest ten śnieg, ale pora była popołudniowa i taką barwę już światło miało. Nie chciałem zupełnie wybielać śniegu i zatracić ten klimat... no ale może troszkę byłoby warto

  7. #7

    Domyślnie

    Ładna zima. Dwójka mnie na dłużej zatrzymała.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •