Jak koledzy wyżej - kadry ciekawe, jednak u mnie na monitorze wygląda kapke za ciemno, podbiłbym każdą o ok 1 EV
Szukaj
Jak koledzy wyżej - kadry ciekawe, jednak u mnie na monitorze wygląda kapke za ciemno, podbiłbym każdą o ok 1 EV
D700 16,17-35,35
Nie mam pytań, a już do jedynki w szczególności.![]()
LED ZEPPELIN
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
Jedyneczka jest super.
Do mnie przemawia też kadr numer 3 pomimo tego, że troszkę ciasnawy jest.
Irenki z rana jak śmietana.
Jak zwykle świetnie, .... a dla mnie dwójka![]()
Skontaktuj się z nami