Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: IR

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 535

    Domyślnie

    Jak koledzy wyżej - kadry ciekawe, jednak u mnie na monitorze wygląda kapke za ciemno, podbiłbym każdą o ok 1 EV
    D700 16,17-35,35

  2. #2

    Domyślnie

    Nie mam pytań, a już do jedynki w szczególności.
    LED ZEPPELIN

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jendryn Zobacz posta
    Jak koledzy wyżej - kadry ciekawe, jednak u mnie na monitorze wygląda kapke za ciemno, podbiłbym każdą o ok 1 EV
    Pewnie masz rację, obrabiałem na laptopie
    Muszę się wreszcie zebrać i podłączyć komputer stacjonarny

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  4. #4

    Domyślnie

    Jedyneczka jest super .
    Do mnie przemawia też kadr numer 3 pomimo tego, że troszkę ciasnawy jest.
    Irenki z rana jak śmietana .

  5. #5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •