Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    tiguar
    Gość

    Domyślnie Eizo ColorEdge CG222W

    Czy ktoś ma już jakieś doświadczenia z tym monitorem? Jestem tuż przed zakupem, na sam monitor chcę przeznaczyć max 5 tys. Przeznaczenie: grafika + dtp, fotografia... obróbka video... w takiej kolejności. 22 cale raczej mi wystarczą - wolę mniejszą przekątną ale wyższą jakość. Jaki kalibrator byłby najrozsądniejszy? Alternatywny monitor? pracuję na platformie pc.

  2. #2

    Domyślnie

    Ew. alternatywą dla CG222W jest nowy SX2262W - panel ma wyższą rozdzielczość i jest sprzętowo oparty o rozwiązania serii CG, nie ma jedynie pełnej, sprzętowej kalibracji. Innym rozwiązaniem jest NEC 2690WUXi2, ale tu trzeba trochę kombinować, bo profiler dla tego monitora (SpectraviewII) jest dostępny tylko w US. Ciekawie się również zapowiadają nowe panele NEC serii PA, ale to dopiero w marcu.
    Najrozsądniejszym kalibratorem dla tego panelu będzie ColorMunki wsparte oprogramowniem ArgyllCMS.

  3. #3
    tiguar
    Gość

    Domyślnie

    Tego monitora nie ma jeszcze w oficjalnej ofercie eizo, ale chyba wolę linię colorEdge niż flexiScan. Co sądzisz o oprogramowaniu color navigator, które jest dostarczane razem z monitorem?

  4. #4

    Domyślnie

    ColorNavigator ma wszystko, co powinien mieć i jest skuteczny - nie jest może tak rozbudowany, jak basICColor, ale robi co ma robić. Współpracuje z ColorMunki, co stanowi spory atut.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •